Julia Wieniawa w podstawówce miała fryzurę na "garnek". Pokazała urocze zdjęcia. "Nie będzie gorzej"

Julia Wieniawa odgrzebała rodzinny album i podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że aktorka wyglądała w grzywce niezwykle uroczo.

Julia Wieniawa ochoczo dzieli się z obserwatorami pojedynczymi kadrami swojej codzienności. Od niedawna wiemy, jak wygląda jej łazienka i ogromny, zapierający dech w piersiach taras, na którym gwiazda ćwiczy jogę. Teraz Julia Wieniawa odgrzebała rodzinny album i podzieliła się z obserwatorami fotką z dzieciństwa. Ależ była urocza!

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRomantyczna majówka Anny i Roberta Lewandowskich. Przyłapali ich paparazzi

Julia Wieniawa w fryzurze na garnek. Gwiazda pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Z krótkiego opisu dołączonego do zdjęcia Wieniawy dowiadujemy się, że zostało wykonane, kiedy gwiazda była w piątej klasie szkoły podstawowej. Możemy zatem przypuszczać, że aktorka miała wówczas około 11 lat. Ubrana w elegancką koszulę i kamizelkę, zaczepnie patrzy się w obiektyw aparatu - już po tym zdjęciu widać, że mała Julia ma zadatki na przyszłą gwiazdą szklanego ekranu. Największą furorę robi tu jednak jej fryzura, przypominająca ścięcie "na garnek". Aktorka udostępniła ją w odpowiedzi na wiadomość jednego z fanów.

I tak nie będzie gorzej, niż ja w piątej klasie podstawówki.

Sądząc po opisie, Julia chyba nie tęskni za swoją fryzurą z dzieciństwa. A według nas, wygląda niezwykle uroczo. 

Julia Wieniawa w dzieciństwieJulia Wieniawa w dzieciństwie fot. screen- Instagram @juliawieniawa

Młoda gwiazda w ostatnim czasie chętnie robi sobie zdjęcia w swoim luksusowym lokum, chwaląc się jego atutami. Niedawno ćwiczyła jogę na tarasie, co również - ku zadowoleniu fanów - ochoczo zrelacjonowała na swoim Instagramie. Obserwatorzy nie ukrywali zachwytu nad tarasem Wieniawy, licznie komplementując go w komentarzach.

Billie Eilish w magazynie 'Vogue'Billie Eilish na okładce "Vogue'a". Co za przemiana! Zdjęcia emanują siłą

Ponad miesiąc temu Julia Wieniawa i jej chłopak, Nikodem Rozbicki, świętowali pół roku bycia razem. Młody aktor nie zapomniał o prezencie dla kochanej, wręczając jej piękny bukiet róż. Myślicie, że uczucie, które ich łączy przetrwa próbę czasu?