Neonowa Sylwia Grzeszczak ucieka przed deszczem pod studiem "Dzień dobry TVN". W tej stylówce było ją widać z daleka

Sylwia Grzeszczak pojawiła się w weekend w studiu "Dzień dobry TVN". Ułożoną fryzurę i modną stylówkę zmoczył deszcz. To jednak nie popsuło jej humoru.

Sylwia Grzeszczak swój ostatni singiel wydała w 2019 roku i dopiero niedawno podzieliła się z fanami projektem, nad którym ciężko pracowała. W utworze "Prawda o nas" zaśpiewała również jej pięcioletnia córka Bogna. Możemy ją także dostrzec w teledysku. Grzeszczak pojawiła się ostatnio na kanapie w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o swojej płycie, a także zaśpiewała nowy singiel. Jej stylizacja również przyciągnęła uwagę widzów. Spójrzcie sami. Widać ją z daleka!

Zobacz wideo Sylwia ma świetną sylwetkę

Neonowa Sylwia Grzeszczak ucieka przed deszczem pod studiem "Dzień dobry TVN". W tej stylówce było ją widać z daleka

Sylwia Grzeszczak podjechała swoim luksusowym autem pod studio "Dzień dobry TVN". Pogoda bardzo nie sprzyjała, ponieważ w Warszawie padał deszcz i mocno wiał wiatr. Wokalistka musiała pokonać drogę z auta do wejścia studia bez parasolki. Postanowiła po prostu śmiało przebiec ten kawałek.

Billie Eilish w magazynie 'Vogue'Billie Eilish na okładce "Vogue'a". Co za przemiana! Zdjęcia emanują siłą

Artystka na tę okazję założyła neonowy garnitur, który wybijał się na tle szarej ulicy. Marynarka była w rozmiarze oversize, a długie spodnie niemal dotykały ziemi. Grzeszczak do tego kompletu dobrała ciężkie, białe buty. Aby dodać stylizacji nieco błysku, z jednej strony marynarki przypięła aż trzy broszki, które mieniły się w świetle błysków aparatów.

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak AKPA

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRomantyczna majówka Anny i Roberta Lewandowskich. Przyłapali ich paparazzi

Sylwia czuła się przed fotoreporterami bardzo swobodnie i przybierała różne pozy. Niektóre wyszły całkiem zabawnie. Więcej zdjęć z tego dnia możecie obejrzeć w naszej galerii. A wy, jak oceniacie jej stylizację? Podoba wam się wokalistka w takiej wersji?