Billie Eilish na okładce "Vogue'a". Co za przemiana! Zdjęcia emanują siłą i mają ważny przekaz

Billie Eilish na okładce brytyjskiego "Vogue'a" prezentuje swoją nową odsłonę i pobija historyczny rekord instagramowych polubień. Metamorfoza dziewiętnastolatki ma głębsze znaczenie: "Nagle jestem dziwką. Jeżeli tak, to jestem dumna" - mówi na łamach magazynu.

Ma 19 lat, podbija światowe listy przebojów i jest aktywną zwolenniczką ruchu body positive, czego dowodem może być jej metamorfoza i najnowsza sesja zdjęciowa dla brytyjskiej edycji magazynu "Vogue". Billie Eilish porzuciła kreowany od początku medialnej kariery wizerunek zbuntowanej dziewczyny w za luźnych ubraniach i czarno-zielonych włosach. Wokalistka postawiła na blond fale, szpilki, pończochy i obcisłe gorsety, a co najważniejsze - jej kobiecy look nadal idzie w parze z akceptacją własnego ciała. Sami zobaczcie efekty tej przemiany!

Virus Outbreak-Entertainment What's HappeningBillie Eilish zmieniła kolor włosów i uczesanie. Wokalistka sama nie może w to uwierzyć

Billie Eilish na okładce "Vogue'a"

Na Instagramie amerykańskiej piosenkarki pojawiła się zapowiedź sesji zdjęciowej i wywiadu, którego Billie udzieliła brytyjskiemu wydaniu "Vogue'a". Opublikowana na jej profilu okładka magazynu pobiła historyczny rekord aplikacji w uzyskaniu miliona polubień w możliwie jak najkrótszym czasie. Post Eilish przekroczył wspomnianą liczbę po sześciu minutach od udostępnienia. Co tak bardzo przyciągnęło internautów? Przede wszystkim niezwykła metamorfoza gwiazdy i jej kobieca odsłona. 

 

Instagramowy rekord polubień postu Billie EilishInstagramowy rekord polubień postu Billie Eilish Instagram/ @bilieeilish

Więcej fotografii z przemiany Billie i kadrów z brytyjskiego "Vogue'a" znajdziecie w naszej galerii! 

Eilish w obszernym wywiadzie dla popularnego magazynu skupiła się nie tylko na zaprezentowaniu metamorfozy, ale również podjęła temat jej skutków, z którymi musiała się zmierzyć. Mowa szczególnie o negatywnych opiniach odbiorców, którzy zasugerowali, że udział w odważnej sesji dla "biblii mody" jest przejawem hipokryzji. 

Nagle jesteś hipokrytką, gdy chcesz pokazać swoje ciało i swoją skórę. Jesteś łatwa i jesteś dziwką. Jeśli tak, to jestem z tego dumna. Ja i wszystkie dziewczyny jesteśmy dziwkami - i chrzanić to! Pokazywanie swojego ciała i pokazywanie skóry - lub nie - nie powinno odbierać nikomu szacunku - komentowała na łamach "Vogue'a". 

Zgadzacie się z poglądami młodziutkiej Eilish? Jakie wrażenie zrobiła na was jej przemiana?

Ellie GouldingEllie Goulding urodziła! Jej mąż poinformował o tym w nietypowy sposób