Ellie Goulding została mamą! Tak kreatywnego sposobu informowania o narodzinach jeszcze nie widzieliśmy

Ellie Goulding urodziła swoje pierwsze dziecko. Mąż piosenkarki przekazał wieść w zaskakujący sposób.

Wokalistka znana za sprawą hitu "Love Me Like You Do" Ellie Goulding urodziła. Jej mąż Caspar Jopling na Instagramie przekazał radosne wieści w dość oryginalny sposób. Zobaczcie zresztą sami.

Ellie Goulding zdradziła sekrety na szczupłą sylwetkęEllie Goulding ujawniła sekrety smukłej sylwetki. Trzyma się jednej zasady

ZOBACZ TEŻ: Córka Tomasza Adamka już po ślubie. Goście bawili się w zamku w New Jersey. W sieci pojawiło się wideo z uroczystości

Ellie Goulding urodziła swoje pierwsze dziecko! 

Ellie Goulding w niedzielę po południu została mamą. Wokalistka w lutym poinformowała o stanie, w jakim się znajduje - była już wtedy w zaawansowanej ciąży. Teraz jej ukochany Caspar Jopling przekazał wieści o porodzie na Instagramie. Nie zdradził jednak płci malucha, nie wrzucił też zdjęć ze szpitala, jak zazwyczaj robią to sławni rodzice. Wybrał zdecydowanie bardziej wyszukany sposób - udostępnił screen z wyszukiwarki z liczbą ludności na świecie i dopisał do niej jeszcze jedną osobę.

InstaStory Caspara JoplingInstaStory Caspara Jopling instagram.com@casparjopling

Na kolejnym zdjęciu na InstaStory mąż wokalistki poinformował o stanie zdrowia żony i poprosił o uszanowanie prywatności. 

Zarówno mama, jak i dziecko są zdrowi i szczęśliwi. Jestem niezwykle wdzięczny. Zwykle nie zwracam uwagi na zainteresowanie, które wiąże się z pracą Ellie, ale w tej magicznej i osobistej chwili naprawdę chcielibyśmy móc cieszyć się prywatnością. Dziękuję - czytamy na Instagramie świeżo upieczonego taty. 

InstaStory Caspara JoplingInstaStory Caspara Jopling instagram.com@casparjopling

Ellie Goulding - o diecieEllie Goulding szczerze na temat swojej codziennej diety


W sieci pojawiła się cała masa gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców, do których Plotek oczywiście się dołącza! 

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Matka Łukasza wbija szpilę Oliwii? "Pozostał żal". Fani reagują: Robi pani synowi "siarę"

Zobacz wideo Ellie Goulding trenuje boks na siłowni
Więcej o: