Michał Wiśniewski nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

We wrześniu ubiegłego roku zmarł przyjaciel Michała Wiśniewskiego - Adam Śledzianowski. Mimo upływającego czasu, muzyk wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem. Zamieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcie oraz mocny wpis.

Przyjaciel Michała Wiśniewskiego odszedł nagle. Od dłuższego czasu borykał się z problemami zdrowotymi, jednak nic nie wskazywało, że sprawa jest aż tak bardzo poważna. Muzyk kilka miesięcy temu uważał, że lekarze nie udzielili Śledzianowskiemu wystarczającej pomocy, przez co ten zbyt wcześnie odszedł. Zaoferował również rodzinie zmarłego pomoc w walce o odszkodowanie.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski żegna wiernego fana

Michał Wiśniewski nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. "Płakałem, ile mogłem"

Od odejścia przyjaciela minęło już kilka miesięcy, jednak artysta wciąż o nim pamięta i nie może pogodzić się z jego śmiercią. Na Instagramie opublikował ich wspólne zdjęcia i podzielił się smutnymi emocjami, które dopadły go poprzedniej nocy.

Obudziłem się w nocy, przyśnił mi się Adaś. Słyszałem jak mnie woła, to zszedłem na fajkę. Uświadomiłem sobie, że nie usiądzie obok i nie poda ognia jak zawsze. Zerknąłem na puste biuro o 3:38 i patrzę, a na regale wisi jego klepsydra, na drugiej witraż z moim logo, który dostałem na urodziny w prezencie, na biurku stoi wspólne zdjęcie...- napisał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski nie mógł spać i przez pół nocy opłakiwał zmarłego przyjaciela.

I tak do piątej przeglądając wspólne zdjęcia, dotarło do mnie, że to nie był żaden przyjaciel, tylko ktoś, kto znaczył o wiele więcej. Wypłakałem się, na ile miałem sił i wróciłem do Poli. W tym roku skończyłby 30 lat, które mieliśmy świętować. Już nigdy tego nie zrobimy kochany - pozostanie mi gapić się w tysiące wspólnych zdjęć. Ku*wa mać! Gdzie jesteś? - zakończył wpis.
 
Zobacz wideo Michał Wiśniewski wziął udział w strajku artystów na Starym Mieście w Warszawie

ZOBACZ TEŻ: 17-letnia córka Michała Wiśniewskiego ma nowy tatuaż. Sama go zaprojektowała. "Wykapany tatuś"

Więcej o: