Agnieszka Kaczorowska porównuje zdjęcia z pierwszej i drugiej ciąży. "Jakby były na nich dwie inne kobiety"

Agnieszka Kaczorowska porównała dwa zdjęcia, które zostały wykonane w trakcie pierwszej i drugiej ciąży aktorki. Widzicie różnice?

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka bardzo chętnie i na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych tę niezwykłą dla niej podróż. Już wcześniej dzieliła się pierwszymi ujęciami z najnowszej sesji zdjęciowej. Zabrała na nią również córkę Emilkę, która z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz bardziej podobna do znanej mamy. Tym razem Kaczorowska postanowiła porównać zdjęcie, które zostało zrobione podczas pierwszej ciąży - z tym aktualnym. Twierdzi, że widzi na nich dwie różne kobiety.

Zobacz wideo Które gwiazdy urodzą w 2021?

Agnieszka Kaczorowska porównuje zdjęcia z pierwszej i drugiej ciąży. "Jakby były na nich dwie inne kobiety"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała dwie fotografie, które dzielą dwa lata różnicy. Z lewej strony aktorka pozuje tuż przed swoim pierwszym porodem, a po prawej zestawiła zdjęcie z najnowszej sesji. Aktorka ma na nich identyczne body, a jedyną wizualną różnicą są jej włosy. Na rękach trzyma małą Emilkę, która jest ubrana podobnie do mamy. Kaczorowska przyznała, że przez te dwa lata bardzo się zmieniła. Opowiedziała o tym obserwatorom.

Joanna Koroniewska z córką, Katarzyna DowborKoroniewska pokazała córkę. Do kogo jest podobna? Fani: Cała babcia

Nie tylko czuję, że bardzo się zmieniłam, ale jak widać, to też bardzo widać. Mam wrażenie, jakby na tych zdjęciach były dwie inne kobiety. A to po prostu JA. Dwa lata różnicy. Nie tylko ścięłam włosy. Z jednej strony złagodniałam, a z drugiej dojrzałam. Doświadczenia zmieniają rysy. Inne myślenie, jeszcze większy dystans do wszystkiego. Jeszcze silniejsze priorytety. Niezmiennie szczęśliwa. Pewna. Spokojna.
 

Internauci również dostrzegli tę przemianę.

Niesamowita zmiana, jakby z jednej strony była dziewczyna, a z drugiej dojrzała kobieta.
Bardziej pewna siebie, bardziej świadoma.

Matylda Damięcka, Bronisław CieślakMatylda Damięcka oddała hołd Bronisławowi Cieślakowi. "Bez odbioru"

Zgadzacie się z nimi?