Natalia Kukulska spaceruje po Sztokholmie razem z córką. Anna Dąbrówka coraz bardziej podobna do mamy. Nowe zdjęcia to potwierdzają

Natalia Kukulska wybrała się z Anną Dąbrówką na urlop do Szwecji. Wokalistka publikuje coraz więcej wspólnych zdjęć, a fani mogą podziwiać bliską relację między matką i córką.

Natalia Kukulska ma troje dzieci - 21-letniego syna Jana, 16-letnią córkę Annę oraz czteroletnią Laurę. To właśnie z nastolatką zdecydowała się spędzić kilka dni w Szwecji. Na Instagramie wokalistki pojawiły się już pierwsze zdjęcia z Anną Dąbrówką. Kukulska rzadko pokazuje swoje dzieci, jednak teraz nie ma oporów przed publikowaniem kadrów, na których znajduje się jej córka. A te tylko pokazują, jaka łączy ich relacja.

Zobacz wideo Natalia miała wyjątkowe urodziny

Natalia Kukulska podbija Sztokholm razem z córką. Są ze sobą bardzo związane. Te zdjęcia tylko to potwierdzają

Artystka razem z córką wybrała się na kolejny spacer po Sztokholmie. Na opublikowanych zdjęciach widać, że w mieście nie ma obowiązku noszenia maseczek ochronnych. Miasto bardzo im się spodobało, a wycieczkę uwieczniły na wielu zdjęciach. Niemal na każdym z nich Natalia i Anna tulą się do siebie. Widać, że łączy je naprawdę silna więź.

No to w miasto... mamy nastolatek - napisała żartobliwie Kukulska.

Halina MlynkovaHalina Mlynkova jest w ciąży! Radosną nowiną pochwaliła się w "PnŚ"

Natalia Kukulska, Anna DąbrówkaNatalia Kukulska, Anna Dąbrówka instagram/natalia.kukulska

Podobieństwo matki i córki widać na pierwszy rzut oka. Natalia i Anna mają przede wszystkim te same duże, niebieskie oczy. Artystka przez cały dzień publikowała nie tylko swoje zdjęcia, ale także piękne widoki i zabytki. Cały dzień spacerów zakończył się w klimatycznej kawiarni, a Kukulska nie kryła, że zdecydowanie ją to zmęczyło.

Ledwo żywa, choć szczęśliwa - czytamy.

Królowa, księżniczka CharlotteKsiężniczka Charlotte skończyła sześć lat. Internauci zaskoczeni jej nowym zdjęciem

Natalia Kukulska, Anna DąbrówkaNatalia Kukulska, Anna Dąbrówka instagram/natalia.kukulska

Te zdjęcia to z pewnością niezła gratka dla fanów artystki. Podobnie było, gdy na początku roku Kukulska świętowała urodziny swojej najmłodszej córki. Urocze zdjęcia z Zanzibaru zachwyciły internautów.

Więcej o: