Syn Anny Przybylskiej już po komunii. Siostra aktorki pokazała zdjęcie z rodzinnej imprezy. "Jaś w roli głównej"

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka od dłuższego czasu przygotowywał się do przyjęcia Pierwszej Komunii. Nadszedł ten majowy dzień, w którym towarzyszyła mu cała rodzina. Nie obyło się bez pięknego tortu i kameralnej imprezy, na której pojawiła się również obecna dziewczyna ojca, Zuzanna Pactwa.

Tegoroczny maj to dla Jarosława Bieniuka szczególny miesiąc, ponieważ samotnie wychowujący troje dzieci ojciec musi zmierzyć się z ważnymi wydarzeniami w życiu swoich pociech, a tym samym skupić się na rodzicielskich obowiązkach. Oliwia Bieniuk przygotowuje się do matury, Szymon będzie zdawał egzamin ósmoklasisty, natomiast dziesięcioletni Jan przyjął właśnie Pierwszą Komunię. Rodzina chłopca z tej okazji zorganizowała kameralną, domową imprezkę. Fotorelację z uroczystości, na której widać suto zastawiony stół, pokazała siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera. 

Jarosław Bieniuk z dziećmiJarosław Bieniuk rozmyśla nad obowiązkami rodzicielskimi w maju

Pierwsza komunia syna Anny Przybylskiej

Religijna uroczystość odbyła się w majówkowy weekend w kościele Chrystusa Króla w Gdyni. Dziesięcioletniemu Jankowi podczas mszy towarzyszyła najbliższa rodzina, między innymi ojciec, siostra matki oraz babcia. Później celebrowanie przyjęcia Pierwszej Komunii przeniosło się do domu. Ciotka chłopca, Agnieszka Kubera, opublikowała na InstaStories zdjęcie z kameralnej imprezy. 

Jaś w roli głównej - napisała pod instagramową relacją. 

Na fotografii widać nie tylko suto zastawiony stół i członków rodziny (w tym Jarosława Bieniuka), ale przede wszystkim najmłodszego syna Anny Przybylskiej oraz pięknie przyozdobiony i spersonalizowany tort. 

Komunia syna Jarosława BieniukaKomunia syna Jarosława Bieniuka Instagram/agulka2002

Klaudia Halejcio w nowej fryzurzeKlaudia Halejcio pokazała zdjęcie z USG. Widać twarz dziecka. Do porodu coraz bliżej

Z aktywności dziewczyny Jarosława Bieniuka w social mediach dowiedzieliśmy się, że również ona brała udział w rodzinnym świętowaniu. Zuzanna Pactwa w sobotni poranek udostępniła w sieci filmiki z nadmorskiego apartamentu, a później pochwaliła się wspomnianym wyżej stworzonym na cześć dziesięciolatka wyrobem cukierniczym. 

Więcej o: