Żona Dawida Kubackiego dodała archiwalne zdjęcie ze ślubu. Suknia piękna, ale wzrok przyciąga nietypowa chusta

Dawid Kubacki wraz z żoną Martą obchodzili drugą rocznicę ślubu. Jego ukochana dodała zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Pokusiła się o opublikowanie romantycznego wyznania dla męża. Jej kreacja przyciąga uwagę.

Marta Kubacka, żona skoczka narciarskiego Dawida Kubackiego, dodała romantyczne zdjęcie z dnia ich ślubu. Para pobrała się w 2019 roku, a 1 maja obchodziła drugą rocznicę. Żona sportowca zamieściła także miłosne wyznanie dla męża.

Roksana Węgiel / Agustin Egurrola"Dance Dance Dance". Egurrola znów krytyczny: Żebym nie wyszedł na buca

Zobacz wideo Dawid Kubacki o dyskwalifikacji Stękały: Mnie samemu zdarzało się podczas letnich zawodów stracić 1,5 kg

Dawid Kubacki z żoną na archiwalnym zdjęciu. Piękna stylizacja i wyznanie

Marta Kubacka napisała pod zdjęciem z mężem:

Nieważne gdzie pójdę, moje miejsce będzie zawsze w twoich ramionach. Kocham cię dziś, jutro i na zawsze!

Zdjęcie zostało zrobione podczas sesji w plenerze. Para czule się obejmuje i całuje w romantycznej scenerii. Żona Dawida Kubackiego ma na sobie piękną suknię ślubną z koronkowym, zabudowanym przodem. Natomiast na wierzchu okryta jest kolorową chustą z frędzlami w stylu boho, która nadaje całej stylizacji ciekawego akcentu. Granatowe i czerwone ornamenty pasują do sielskiego stylu sesji.

Marta i Dawid KubaccyMarta i Dawid Kubaccy fot. instagram.com/_marta_ku_

'Power Couple'"Power Couple". Na planie doszło do wypadku. Wyglądało groźnie

Jeden z najbardziej utalentowanych skoczków ostatnich lat ożenił się dokładnie dwa lata temu. Ślub odbył się w podhalańskim Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. W tym samym kościele przed kilkoma laty ślubował swojej małżonce Kamil Stoch, który także był obecny na ślubie i weselu kolegi, podobnie jak Piotr i Justyna Żyłowie. Kubaccy mieszkają w Zakopanem. Przed ślubem byli ze sobą wiele lat. Mają czteromiesięczną córkę Zuzię, której zdjęciami żona skoczka chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Sama również była kiedyś związana ze sportem. Studiowała na AWF i trenowała szermierkę. Teraz wspiera męża w karierze. Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego na kolejne lata i dużo miłości.

Więcej o: