Natalia Kukulska poleciała z córką do Szwecji. Anna Dąbrówka bardzo wyrosła. "Niedaleko pada jabłko od..."

Natalia Kukulska wybrała się wraz ze starszą córką Anią do Sztokholmu. Pozowały razem do zdjęcia na tle królewskiej rezydencji.

Natalia Kukulska pochwaliła się swoją wyprawą do Szwecji. Towarzyszyła jej córka, Anna Dąbrówka. Na zdjęciu, które wokalistka wrzuciła na InstaStories, możemy zobaczyć, jak Ania bardzo wyrosła!

Anna DąbrowkaKukulska ma dwie córki. Starsza skończy niedługo 16 lat. Wyrosła na prawdziwą piękność

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pozuje z córką do zdjęć w Szwecji

Gwiazda wrzuciła mnóstwo zdjęć ze swojej i córki wyprawy do Szwecji. Na jednej z fotografii pozuje z córką na tle rezydencji królewskiej Drottningholm. Na zdjęciu Natalia i Ania całują się w usta, stojąc w identycznych pozach.

Pierwszy raz byłam w Sztokholmie, mając 16 lat. Historia lubi się powtarzać. Niedaleko pada jabłko od... prawda @annadabrowka? - napisała artystka.

Natalia Kukulska i jej córka Anna DąbrówkaNatalia Kukulska i jej córka Anna Dąbrówka instagram.com/natalia.kukulska

Na zdjęciu widać, że Ania już dogoniła mamę i jest z nią równa wzrostem. Wrażenie robią jej włosy, które są długie i gęste, sięgają niemal pasa. Natalia Kukulska rzadko pokazuje dzieci, ale zdarza jej się, że wrzuca do sieci fotografie najstarszych dzieci Jana i Ani. Najmłodszej pociechy Laury nie pokazała do tej pory.

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała zdjęcie, na którym jej córka ogląda rodzinny album. "Niech zobaczy, jak rodzice dokazywali"

Na pozostałych zdjęciach i nagraniach, które Natalia wrzuciła do sieci, możemy zobaczyć, jak toczy się obecnie życie w Sztokholmie. Można wręcz śmiało powiedzieć, że miasto "tętni życiem". Ludzie spacerują, cieszą się z pięknej pogody. Co jednak ciekawe, nie zachowują dystansu społecznego oraz nie noszą maseczek. W połowie kwietnia sytuacja pandemiczna w tym miejscu nie wyglądała ciekawie. Wtedy odnotowano bowiem średnio 625 zakażeń koronawirusem dziennie w przeliczeniu na milion mieszkańców. Była to najwyższa liczba wśród europejskich krajów. Mimo tego nie wprowadzono tam lockdownu.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska instagram.com/natalia.kukulska