Córka Doroty Szelągowskiej idzie w ślady mamy. Ma niezwykły talent. "Genów nie oszukasz"

Dorota Szelągowska kocha majsterkować i dekorować wnętrza. Jak się okazuje, jej malutka córka Wanda odziedziczyła po niej zdolności.

Dorota Szelągowska od kilku lat prowadzi programy o aranżacjach wnętrz i uchodzi już za ekspertkę w tej dziedzinie na mapie rodzimego show-biznesu. Na Instagramie chętnie publikuje swoje projekty, czasem zdarza jej się również pokazać nieco ze swojego życia prywatnego. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się prezentem od córki.

SarsaSarsa urodziła swoje pierwsze dziecko. Informację o ciąży trzymała w tajemnicy

Córka Doroty Szelągowskiej ma wyjątkowy talent

Dorota Szelągowska nie pokazuje w mediach wizerunku swojej córki. Tym razem również tego nie zrobiła, ale pochwaliła się prezentem, który od niej otrzymała. Wanda przygotowała mamie bukiet kwiatów w wazonie, który został zrobiony z muszli ślimaka.

Dostałam od córki bukiet w wazonie. Wersja mini, pomysłowość maksi. #piękneto #warmia - napisała pod postem Szelągowska.
 

Internauci szybko zauważyli, że Wanda idzie w ślady mamy i odziedziczyła po niej dekoratorskie zdolności.

Genów nie oszukasz.
Kreatywna po mamie.
Rośnie druga następczyni - pisali w komentarzach.

Jennifer Lopez, Ben AffleckLopez i Affleck jednak się spotykają? Aktor został przyłapany pod domem J.Lo

Syn Doroty Szelągowskiej również ma artystyczne zdolności. Antoni ma 20 lat i zaczął studia aktorskie na Państwowej Szkole Filmowej w Łodzi, czym dumna mama pochwaliła się w wywiadzie dla miesięcznika "Pani".

(...) Właśnie się żegnamy i to jest bardzo trudny moment dla matki, ale i ja, i Adam jesteśmy bardzo dumni z tego. […] Antek idzie swoją drogą od wielu lat. Nie pomagam mu wbrew temu, co niektórzy myślą. Zresztą czasami ma nawet do mnie o to pretensje. Ale jestem z niego cholernie dumna. Ja wiem, że dzieci nie wychowuje się dla siebie, tylko dla świata - mówiła.

Widzieliście, że dzieci Szelągowskiej są tak utalentowane?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa nagrała, jak córka myje samochód. Ashy chyba spodobało się nowe zajęcie. Tańczyła i uśmiechała się do kamery