"Ślub od pierwszego wejrzenia". Szefowa drwiła z Agnieszki przez udział w programie. "Spadłam z krzesła, jak to usłyszałam"

Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" udostępniła na YouTubie filmik, w którym odpowiedziała na kilka pytań od obserwatorów.

Agnieszka i Wojtek poznali się na planie czwartego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W przeciwieństwie do innych par, ich małżeństwo przetrwało po programie i ma się całkiem dobrze, o czym sami zainteresowani bardzo chętnie przypominają w mediach społecznościowych. Agnieszka jest aktywna nie tylko na Instagramie, ale też na YouTubie, gdzie wraz z Wojtkiem prowadzą kanał: Życie od pierwszego wejrzenia. Z najnowszego filmu dowiadujemy się, jak zmieniło się życie Agnieszki po zakończeniu show.

Maciej / Marcin ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin skomentował wpis Macieja. Fani zaatakowali

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zdradziła, co straciła po programie

Agnieszka dostała wiele pytań od obserwatorów, więc postanowiła na nie odpowiedzieć w dłuższym nagraniu. Przy okazji opowiedziała o swojej pierwszej pracy, którą dostała po przeprowadzce do Krakowa. Niestety, nie wspomina jej dobrze, a to za sprawą szefowej.

Gdy moja szefowa dowiedziała się, że wzięłam udział w programie, a on jeszcze nie był emitowany, usłyszałam od niej: Udział w takim programie to chyba duża desperacja z pani strony musi być. Spadłam wtedy z krzesła, ale potrzebowałam tej pracy. Wytrzymałam tam u tej kobiety miesiąc.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie dają szans dwóm parom

Gdy po programie Agnieszka przeprowadziła się do Krakowa, wiele jej znajomości i przyjaźni się zakończyło. Było jej przykro, ale czas zagoił już te rany.

Nie jest mi już przykro, nie jest mi już z tym źle. Zaakceptowałam to i wybaczyłam osobom, które się ode mnie usunęły, nie mówiąc mi, z jakiego powodu. Nie chce mieć już z nimi kontaktu. (...) Byłam wobec nich fair, nie zrobiłam nic złego, a znajomość się rozpłynęły... - wspominała.

Całość możecie zobaczyć poniżej.

 
Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" skarży się, że ukradziono jej tablice rejestracyjne

ZOBACZ TEŻ: Marcela Leszczak kupiła nowe mieszkanie. Pokazała nowoczesną kuchnię i przestronną łazienkę. "Spłukana, ale szczęśliwa"