Kim Kardashian przefarbowała brwi na blond! "Są bardzo urocze". Wyszło nieco dziwnie

Kim Kardashian przeszła metamorfozę pod okiem profesjonalistów. Zmieniła kolor... brwi.

Kim Kardashian trafiła niedawno na listę miliarderów magazynu "Forbes". Interesujący jest fakt, że mimo pandemii zyski na jej koncie stale rosną. Teraz właścicielka firmy KKW Beauty pochwaliła się na Instagramie swoją chwilową metamorfozą. Na potrzeby medialnego projektu przefarbowała brwi na bardzo jasny kolor.

Kim Kardashian, Alber ElbazAlber Elbaz nie żyje. Projektanta żegna Kim Kardashian: Serce mi pękło

Kim Kardashian pozuje na Instagramie w blond brwiach i peruce

Według magazynu "Forbes" Kim Kardashian dorobiła się miliarda dolarów dzięki firmie KKW Beauty - produkującej kosmetyki oraz marce Skims - zajmującej się wygodną odzieżą. Podobno udziały celebrytki w tej pierwszej wynoszą aż 500 milionów dolarów. Na jej dorobek z pewnością miało również wpływ telewizyjne show "Z kamerą u Kardashianów" czy aplikacja mobilna i wiele reklam, w których wzięła udział. Mimo nowej pozycji na liście miliarderów Kim Kardashian nie zwalnia tempa. W czwartek gwiazda przeszła metamorfozę pod okiem profesjonalistów, czym pochwaliła się na InstaStories. Najpierw celebrytka pokazała się z farbą nałożoną na brwi. Na kolejnym nagraniu zaprezentowała internautom efekt - jej włosy stały się blond.

Te brwi są naprawdę urocze, kochani! Nie mogę się doczekać aż pokażę wam efekt końcowy - mówiła celebrytka.

Kim Kardashian przeszła metamorfozę!Kim Kardashian przeszła metamorfozę! Screen Instagram: @kimkardashian

Na ostatnim nagraniu miliarderka pochwaliła się pełną metamorfozą. Kardashian zapozowała w peruce w kolorze brwi i w pełnym makijażu z mocno wykonturowaną twarzą. Chwilę później wrzuciła zdjęcie informujące o tym, że już wróciła do "swojego" koloru, więc domyślamy się, że charakteryzacja mogła zostać wykonana na potrzeby sesji zdjęciowej dla jednej z jej firm. Okazuje się, że metamorfozę wykonał dla niej makijażysta gwiazd, Ariel Tejada, którego widzowie kojarzyć mogą z telewizyjnego show "Life of Kylie". 

Zobacz wideo Kontrowersyjne zachowania Kanye Westa. Artysta zmaga się z chorobą dwubiegunową

Bridgertonowie'. Kim Kardashian oszalała na wiadomość, że jej rodzina była inspiracją dla aktorek"Bridgertonowie". Aktorki inspirowały się Kardashiankami. Reakcja Kim bezbłędna

Więcej o: