Julia Wieniawa i Anna Lewandowska pozują w tych samych torebkach. I to nie byle jakich. Warte TEJ ceny?

Julia Wieniawa i Anna Lewandowska pochwaliły się kolorowymi torebkami. Ich cena przekracza dziesięć tysięcy złotych!

Julia Wieniawa często zaskakuje fanów modnymi stylizacjami. W piątkowy poranek opublikowała selfie w lustrze, na którym pozowała z zieloną torebką. Kilka godzin później to samo zrobiła Anna Lewandowska. Żona piłkarza Bayernu Monachium zapozowała przed lustrem z tym samym modelem torebki, co młoda aktorka. Znamy cenę tego dodatku.

Julia PośnikPoczątkująca piosenkarka ma zadatki na gwiazdę TikToka. Kim jest Julia Pośnik?

Julia Wieniawa i Anna Lewandowska chwalą się tymi samymi torebkami na Instagramie. Ich wartość przekracza dziesięć tysięcy złotych!

Niedawno Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie butami, które robią obecnie furorę na całym świecie. Aktorka zapozowała w windzie w dresie z motywem nieba, czarną torebką od Prady i kontrastującymi ze stylizacją zielonymi Air Jordanami od Nike. Teraz gwiazda filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" do butów dobrała również sweter i torebkę w tym samym kolorze, co uchwyciła na selfie w lustrze zrobionym w jej nowej kuchni.

 

Kilka godzin później podobnym zdjęciem i tym samym modelem torebki pochwaliła się też Anna Lewandowska. Trenerka wybrała jednak kolor czerwony. Dobrała do niej białą koszulkę, czerwone, krótkie spodenki i elegancką marynarkę w odcieniach brązu. Stylizację dopełniła okrągłymi okularami.

 

Jak się okazuje torebka, którą posiadają gwiazdy, pochodzi z luksusowego, włoskiego domu mody Bottega Veneta, a jej model nosi nazwę "Padded Casette". Cena takiego dodatku w zależności od rozmiaru i koloru waha się od siedmiu do prawie 12 tysięcy złotych. Model posiadany przez Wieniawę i Lewandowską kosztuje dokładnie 11 745 złotych.

Julia Wieniawa i Anna Lewandowska mają tę samą torebkę!Julia Wieniawa i Anna Lewandowska mają tę samą torebkę! Screen Vitkac.com

Warta swojej ceny?

Antoni Krolikowski, Julia WieniawaJulia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem. Tym razem na planie filmowym

Zobacz wideo Julia Wieniawa w modnej kamizelce z popularnej sieciówki. To hit na wiosnę, który ekspresowo znika z
Więcej o: