Agnieszka Włodarczyk szykuje wyprawkę dla dziecka. Chwali się, że nie wydała dużo. "Śpioszki zamiast 200 zł kosztują 15"

Agnieszka Włodarczyk już przygotowuje się do pierwszego porodu. Aktorka pochwaliła się ubraniami, które kupiła dla dziecka. Nie wydała dużej sumy - wręcz przeciwnie.

Agnieszka Włodarczyk w styczniu ogłosiła, że wraz z Robertem Karasiem spodziewają się pierwszego dziecka. Od tamtej pory celebrytka chętnie dzieli się ciążowymi zdjęciami, a także relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Poród zbliża się wielkimi krokami, więc nic w tym dziwnego, że aktorka już zabrała się za kompletowanie wyprawki.

Agnieszka Włodarczyk kompletuje wyprawkę dla dziecka. Wydała grosze

Agnieszka Włodarczyk już wczesnym latem przywita na świecie pierwsze dziecko. Aktorka nie zdradziła jeszcze, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Za poradą internautek zdecydowała się wybrać na zakupy do popularnych dyskontów, aby skompletować wyprawkę.

Byłam dzisiaj w jednym z takich tanich sklepów z rzeczami dla dzieci, które mi poleciłyście, gdzie śpioszki zamiast 200 zł kosztują 15. I sprawdziłam. To wcale nieprawda, że w takich sklepach jest głównie chińszczyzna. Chińszczyzna kojarzy mi się z tandetą, farbowanymi rzeczami rakotwórczymi i innymi takimi. A nagle się okazuje, że są śpioszki z bawełny organicznej, normalnej, w normalnej cenie, 15 zł takie śpioszki kosztują - zachwalała Włodarczyk.

Aktorka dodała, że nie ma nic przeciwko kupowaniu drogich rzeczy dla dzieci, jednak jest świadoma, że te nie posłużą mu zbyt długo. Dziecko szybko rośnie i niszczy ubrania, więc nie ma potrzeby wydawać niepotrzebnie dużych pieniędzy.

Generalnie nie mam nic przeciwko kupowaniu drogich fajnych jakościowo rzeczy. Natomiast myślę sobie, z tego, co wy mówicie, dzieciaki chodzą w tych rzeczach bardzo krótko, zalewają się zupkami, marchewkami, innymi rzeczami później, więc nie ma sensu przepłacać. Oczywiście rzeczy na wyście to rzeczy na wyjście tak? Ale tak na co dzień myślę, że spokojnie można się zadowolić rzeczami właśnie z takiego Pepco, Lidla, Tesco, z tych wszystkich sklepów dyskontowych, o których wy mi piszecie w prywatnych wiadomościach - dodała.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin znowu nawiązała do awantury z Weroniką Rosati. "Będę mówiła niewygodną prawdę, będę walczyć o to, w co wierzę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.