Gwiazda "M jak miłość" w odważnej sesji zdjęciowej. Pokazała się w bieliźnie i dodała szczery wpis dotyczący akceptacji ciała

Iga Krefft opublikowała kilka odważnych zdjęć na Instagramie i przy okazji zamieściła obszerny wpis na temat akceptacji swojego ciała. Internauci w zupełności się z nią zgadzają.

Iga Krefft jest znana głównie z roli Uli Mostowiak w serialu "M jak miłość", w którym występuje już od ponad 12 lat. Aktorka ponad rok temu wzięła udział również w show "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie mogła przypomnieć widzom, że jest także muzykiem. Iga jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej najnowszy post wzbudził sporo emocji wśród internautów. Na szczęście tych pozytywnych.

Iga Krefft i Magda GesslerIga Krefft oburzona zachowaniem Magdy Gessler. "Ona jest bezczelna"

Gwiazda "M jak miłość" w odważnej sesji zdjęciowej

Na Instagramie dużo influencerek publikuje zdjęcia idealnego ciała w bikini. Często te fotki wydają się piękne dzięki pomocy programów graficznych, co może wprowadzać zapatrzone w nie nastolatki w kompleksy. Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta jest inna i powinna akceptować swoje ciało. Doskonale o tym przypomniała Iga w najnowszym poście na Instagramie.

Wiecie, że mam dystans do siebie- wiecie, że lubię wam pokazywać siebie w wymarzonej wersji, ale również w wersji najbardziej zbliżonej to tego, kiedy budzę się po nieprzespanej nocy! Jestem kobietą, jestem piękna i czuję się sobą w obu tych wersjach! Zresztą ten temat jest mi szczególnie bliski - o czym przekonacie się niebawem... - napisała.

Internauci są pod wrażeniem jej postawy, o czym dają znać w komentarzach.

Temat samoakceptacji jest turbo ważny! Super post! Mam nadzieję, że trafi do wielu osób. Przebabka z ciebie w każdej wersji.
W obu odsłonach piękna. Uwielbiam promowanie samoakceptacji i prawdziwej kobiecości.
Pięknie piszesz o sobie - zachwalają.
 

W zupełności się z nią zgadzamy.

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza