Kate i William dziękują za życzenia z okazji rocznicy ślubu. Podzielili się rodzinnym nagraniem. "Jesteśmy ogromnie wdzięczni"

Księżna Kate i książę William podziękowali swoim fanom za życzenia, które otrzymali z okazji swojej rocznicy ślubu. Para pokazała też nowe rodzinne nagranie.

Dokładnie 29 kwietnia 2011 roku miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie. Wówczas Kate Middleton wyszła za mąż za księcia Williama. O ich ślubie mówiło się na długo przed samą ceremonią, a w sieci nie brakowało informacji i doniesień związanych z zaślubinami pary. Minęło już tyle czasu, a nadal o tej ceremonii jest wyjątkowo głośno. Zwłaszcza w tym roku, kiedy para obchodzi dziesiątą rocznicę ślubu.

Księżna KateKsiężna Kate ze łzami w oczach mówi, czego najbardziej się boi. Chodzi o dzieci

Zobacz wideo Nietypowe filmiki na Instagramie Kate i Williama

Kate i William dziękują za życzenia

Para przy wszystkich ważnych rodzinnych wydarzeniach dzieli się nowymi lub wcześniej niepublikowanymi fotografiami. Z okazji dziesiątej rocznicy ślubu Kate i William też podzielili się sesją zdjęciową. Fani nie zawiedli i w komentarzach pod fotkami zasypali ich miłymi komentarzami, które jak widać, nie umknęły Kate i Williamowi.

Księżna i książę postanowili odwdzięczyć się za ciepłe słowa. Na oficjalnym profilu pary w mediach społecznościowych pojawił się wpis z podziękowaniami, ale to nie wszystko. Kate i William mieli kolejną niespodziankę dla swoich obserwatorów. Opublikowali rodzinne nagranie, na którym towarzyszą im ich dzieci - George, Charlotte i Louis. Możemy zobaczyć, w jaki sposób spędzają razem czas. Widać, że wspólne chwile sprawiają im ogromną radość!

Dziękujemy wszystkim za miłe wiadomości z okazji naszej rocznicy ślubu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za 10 lat wsparcia, jakie otrzymaliśmy w naszym życiu jako rodzina - czytamy przy wpisie.
 

Księżna Kate i książę William odkąd tylko są razem stanowią jedną z bardziej lubianych par. Co ciekawe, Kate poczuła się dość niezręcznie, gdy po raz pierwszy spotkała przyszłego męża. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Księżna Kate i książę WilliamWiadomo, kiedy księżna Kate ogłosiłaby czwartą ciążę. Ma wybrany wyjątkowy dzień

Więcej o: