Meghan Markle jest na ścisłej diecie podczas drugiej ciąży. Nie pozwala sobie na zachcianki

Meghan Markle już latem przywita na świecie swoje drugie dziecko. Jak się okazuje, żona księcia Harry'ego w przeciwieństwie do wielu innych ciężarnych, nie pozwala sobie na zachcianki żywieniowe.

W walentynki tego roku książę Harry i Meghan Markle poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Ta data nie była przypadkowa, ponieważ przed laty księżna Diana również 14 lutego ogłosiła, że jest w ciąży z Harrym. Ze względu na swój stan, Meghan unika publicznych wystąpień. Po głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey zaszyła się w domu, nie pojawiła się też na pogrzebie księcia Filipa. Jak donoszą zagraniczne media, bardzo uważa na to, co je podczas ciąży. W jej przypadku nie ma mowy o żadnych zachciankach.

ONSHarry skontaktował się z Davidem Beckhamem w sprawie konfliktu Meghan i Victorii

Meghan Markle jest na diecie podczas ciąży

Podczas pierwszej ciąży Meghan Markle często miewała poranne mdłości. Dzięki specjalnej diecie nie musi borykać się już z tym problemem.

Ta ciąża jest dla niej łatwiejsza niż poprzednia, jeśli chodzi o poranne mdłości. Meghan tym razem czuje się znacznie lepiej.

Meghan Markle, królowa Elżbieta IIStanowcza decyzja królowej. Meghan Markle ma zakaz pożyczania królewskiej biżuterii

Żona księcia Harry'ego straciła poprzednią ciążę, dlatego też teraz stara się oszczędzać, nie narażać na stresy, a także jeść bardzo zdrowo. Jest na diecie bezglutenowej.

Miała ochotę na makaron, ale je bardzo zdrowo. Jest wielką fanką owoców i je wyłącznie te organiczne. Dzięki temu jest zdrowa fizycznie, jak i psychicznie podczas ciąży - donosi informator "US Weekly".

Meghan Markle swoje drugie dziecko urodzi już na początku lata. Podczas wywiadu u Oprah Winfrey para zdradziła płeć kolejnego potomka. Tym razem do ich rodziny dołączy dziewczynka. Bukmacherzy, kiedy jeszcze nie znali płci dziecka pary, postanowili typować imiona, które być może Meghan i Harry wybiorą dla swojej kolejnej pociechy. Według nich duże szanse mają następujące imiona: Alexandra, Diana czy Elizabeth.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry nie przyjedzie do Wielkiej Brytanii na odsłonięcie pomnika księżnej Diany? "Zraził się chłodnym przyjęciem"

Więcej o: