Maffashion ma więcej pracy. Zdradziła, kto pomaga jej w opiece nad synem. "Nie jest po to, aby wychowywać komuś dziecko"

Maffashion zdradziła, że zatrudniła nianię. Już w pierwszych miesiącach życia syna Sebastian Fabijański musiał wrócić na plan filmowy. Teraz i ona wróciła do pracy.

Maffashion dziewięć miesięcy temu została mamą syna, Bastiana. Chłopiec jest owocem jej związku z raperem i aktorem Sebastianem Fabijańskim. Relacja tej pary była dużym zaskoczeniem, bo blogerka weszła w nią w dość krótkim czasie po zerwaniu z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem. Jeszcze większym szokiem była jednak informacja o samej ciąży, którą Maff podzieliła się na Instagramie. Teraz Maffashion zdradziła, że czeka ją więcej pracy, więc w opiece nad Bastianem pomaga jej niania. 

MaffashionMaffashion skacze z radości, a Bastian uśmiecha się do kamery. Krupińska: Słodziak

Maffashion zatrudniła opiekunkę dla syna

Maffashion w środę zorganizowała Q&A, w którym odpowiedziała na pytania dręczące jej fanów. Oprócz tematu zarobków, operacji nosa i formy po ciąży, internauci dopytali również o to, co dzieje się z Bastianem, gdy jego rodzice poświęcają się pracy. Okazuje się, że Maffashion i Sebastian Fabijański zdecydowali się zatrudnić opiekunkę. 

To była jedyna opcja. Szczególnie, że w pierwszych miesiącach życia Bastka  jego tata miał kontynuację planów filmowych. Zresztą oboje mamy ciężkie typy pracy pod względem możliwości planowania na "sztywno" dat, grafików. Ja dodatkowo mam dwie firmy, które muszę ogarniać - pisała blogerka.

Niestety rodzice Julii Kuczyńskiej nie mogą jej pomóc w procesie wychowania syna. 

Moi rodzice nie mieszkają blisko i nie ma opcji, aby w razie pilnej potrzeby zjawili się na już - dodała.

Maffashion zdradziła, że od początku była przygotowana na taką sytuację. 

Sama uważam, że dobra niania to super sprawa. I nie ma w tym nic złego. Jeśli tylko ktoś ma możliwość - polecam! Ale niania nie jest po to, aby wychowywać komuś dziecko, tylko po to, aby pomóc w opiece wychowującym rodzicom. Ja uwielbiam dzieci i uwielbiam być mamą. Byłam przygotowana od początku ciąży na to, że może być tak, że na rok będę miała przerwę w pracy. Różnie bywa. Cieszę się jednak, że pracuję. Dla równowagi i zdrowia psychicznego to jest dobre - wyjaśniła blogerka.

Warto dodać, że Maffashion pracuje obecnie na planie filmowym, więc wkrótce zobaczymy ją na wielkim ekranie.

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

MaffashionMaffashion o nieudanej współpracy. "Dowiedziałam się dopiero od obserwatorów"