"Hotel Paradise". Nathalia ukryła związek z uczestnikiem poprzedniej edycji? Internauci znaleźli dowody

"Hotel Paradise" rozkręcił się na dobre. Dużo się dzieje zarówno w programie, jak i poza nim. Internauci zwęszyli bowiem kolejny skandal i twierdzą, że Nathalia ukryła swój związek z uczestnikiem poprzedniej edycji.

Nathalia i Marcin są jedną z najmocniejszy par w programie "Hotel Paradise". Do tej pory zachowanie uczestników wskazywało na to, że faktycznie połączyło ich uczucie. Idealny wizerunek pary mogą zburzyć ostatnie ustalenia fanów show, którzy donoszą, że Nathalia ukryła związek z innym uczestnikiem. Chodzi o Kamila, który brał udział w poprzedniej edycji programu.

Zobacz wideo Czy jest coś, czego Kamil żałuje w związku z udziałem w "Hotel Paradise"?

Małgorzata Socha, fragment 'Niani'Małgorzata Socha w "BrzydUli" założyła identyczną stylizację, co gwiazda "Niani"!

"Hotel Paradise". Nathalia była w związku z uczestnikiem poprzedniej edycji?

W środowym odcinku "Hotelu Paradise" polały się łzy. Po wejściu nowej uczestniczki niektóre kobiety ewidentnie poczuły się zagrożone. Jedną z nich była Nathalia, która buduje relację z Marcinem.

Jak się okazuje, internauci mają jej sporo do zarzucenia. Twierdzą, że - podobnie jak Ola, która ukryła swoją znajomość z Michałem - Nathalia również skrywa pewien sekret. Ponoć znaleźli dowody na to, że jest w związku z Kamilem z "Hotelu Paradise 2", który, notabene, nie zrobił dobrego wrażenia na widzach.

Jak już informowaliśmy, Nathalia zna uczestników poprzedniej edycji. Na początku marca Artur, który brał udział w poprzedniej odsłonie show, pochwalił się ich wspólnym zdjęciem, które zostało jednak szybko skasowane. Internauci wygrzebali natomiast na Instagramie intymną sesję, w której Nathalia pozowała właśnie u boku Kamila. To tylko podgrzało plotki na temat ich rzekomego związku.

Chociaż w dniu sesji wcale nie było tak ciepło, jakby mogło się wydawać, moi bohaterowie ochoczo zdjęli zbędne ubrania i wskoczyli do wody. Odważnie? Bez przesady. Po pierwsze nie zapominajmy, że tę dwójkę rozgrzewa płomienna miłość - czytamy na stronie, na której pojawiły się zdjęcia z sesji.
 

Najsłynniejsi polscy TikTokerzyRobert Lewandowski nie znalazł się w TOP10 polskich TikTokerów. Kim oni są?

Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy, czy doniesienia na temat relacji Nathalii i Kamila to tylko plotki?