"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor musiała odmówić remontu. "Nie nadaje się". To pierwsza taka sytuacja

W jednym z ostatnich odcinków programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor musiała odmówić remontu panu Grzegorzowi. Wszystko przez fatalny stan pomieszczeń. Na szczęście szybko znalazła rozwiązanie problemu.

Program "Nasz nowy dom" przyciąga tłumy widzów przed telewizory i jest szansą dla wielu rodzin na polepszenie ich warunków bytowych. Niestety, czasem zdarza się, że Katarzyna Dowbor nie może wyremontować domu. Tak było w przypadku pomieszczeń, w których żył pan Grzegorz, samotnie wychowujący syna, ośmioletniego Kubę. 

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor pokazała śniadanie i elegancką zastawę. Cały jej dom jest bardzo przytulny!

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor pokazuje, jak przystroić dom na święta

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor była w szoku, gdy zobaczyła stan domu

Pan Grzegorz stracił żonę dwa lata temu. Kobieta zmarła na raka płuc. Mężczyzna początkowo załamał się po śmierci ukochanej żony. W końcu postanowił zawalczyć o lepsze życie dla siebie i ośmioletniego syna. Zamieszkali razem w drewnianym domu we wsi Mamino. Dom był w fatalnym stanie - nieszczelne okna, przeciekający dach to nie wszystko. W jednym z pokoi zapadała się podłoga. Pan Grzegorz poprosił Katarzynę Dowbor o pomoc.

Prowadząca programu "Nasze nowy dom" była w szoku, gdy zobaczyła warunki mieszkaniowe nowych bohaterów. Nie było szans, żeby wyremontować ten dom w zaledwie pięć dni.

Ten dom nie nadaje się do remontu - powiedziała.

Wojciech Błach, Agnieszka BłachWojciech Błach i jego żona pojawili się w "Dzień dobry TVN". Agnieszka zachwycała

Szybko jednak znalazła rozwiązanie. Zobaczyła, że na posesji stoi stodoła, która jest w lepszym stanie niż dom. I to właśnie to pomieszczenie zdecydowała się wyremontować. Ekipa zamieniła więc stodołę bez podłogi i ścian działowych na nadający się do życia przytulny dom. Metamorfoza robi wrażenie, a Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Ekipa "Naszego nowego domu" stawia warunki. Niewielki metraż to początek. Nie wszyscy mogą zgłosić się do programu