Małgorzata Socha w "BrzydUli" założyła identyczną stylizację, co gwiazda "Niani"! Różnica kilkunastu lat

Małgorzata Socha w jednym z odcinków "BrzydUli" pojawiła się w stylizacji, którą prawie dwadzieścia lat temu miała jedna z bohaterek "Niani". Wyłapali to czujni fani serialu.

Od kilku miesięcy widzowie TVN7 mogą śledzić dalsze losy bohaterów serialu "BrzydUla". W drugim sezonie nie zabrakło największych gwiazd, czyli Julii Kamińskiej (Ula), Filipa Bobka (Marek), Mai Hirsh (Paulina) czy Małgorzaty Sochy, która stworzyła kultową już postać Violetty Kubasińskiej. Jej powiedzenia zyskały niezwykłą popularność, a niektóre na stałe weszły do języka fanów serialu.

Zobacz wideo Małgorzata Socha przechodziła kryzys zawodowy

Małgorzata Socha w tej samej stylizacji, co aktorka z "Niani"

Oprócz "BrzydUli" sporą sympatią widzów cieszyła się także inna produkcja emitowana przez TVN. Sitcom "Niania", w którym w tytułową rolę wcielała się Agnieszka Dygant, mogliśmy oglądać na antenie w latach 2005-2009. W ciągu tych czterech lat powstało dziewięć sezonów, a każdy z odcinków przyciągał przed telewizory średnio prawie cztery milionów widzów.

Julia KamińskaKamińska chwali się rozjaśnionymi włosami, ale to sypialnia w tle kradnie show. Kremowo

Niektórzy co chwila wracają do oglądania tej produkcji, wielu z nich zna sceny wręcz na pamięć. Czujni widzowie wyłapali niedawno jedną z prawdziwych gratek. Violetta Kubasińska zaprezentowała się w niebiesko-zielonej koszuli, pod którą założyła golf. Taką samą koszulę miała na sobie prawie dwadzieścia lat temu aktorka "Niani".

Małgorzata Socha w tej samej bluzce co aktorka 'Niani'Małgorzata Socha w tej samej bluzce co aktorka 'Niani' Screen z TVN/ Niania, Screen z TVN7/ Brzydula

Małgorzata Socha od jakiegoś czasu jest zwolenniczką ograniczania kupowania ubrań. Podczas rozdania Telekamer zjawiła się w różowym garniturze, który miała na sobie dziesięć lat temu. Wtedy zaprezentowała się w nim na premierze nowego BMW 6 Cabrio. Wprowadziła jednak małą zmianę i dodała ozdobną lamówkę. Przy okazji poinformowała, że chce praktykować zero waste i w trosce o dobro planety ograniczyć kupowanie rzeczy.

Małgorzata Socha z Katarzyną ZielińskąSocha na imprezie w garniturze, który miała na sobie 10 lat temu

Jak widać pozostała wierna tej zasadzie.

Więcej o: