OIa Kwaśniewska chwali się zdjęciami z łazienki. Nowoczesne wnętrze wygląda jak minispa

OIa Kwaśniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w łazience. Widać, jak córka prezydenta urządziła to wnętrze.

Aleksandra Kwaśniewska jest aktywna na Instagramie, gdzie publikuje wiele zdjęć. Córka prezydenta dotąd jednak nie chwaliła się takimi, na których widać wnętrze jej mieszkania. Teraz jednak zrobiła wyjątek i podzieliła się z obserwatorami kadrami z łazienki. 

Ola Kwaśniewska i Kuba BadachOla Kwaśniewska pęka z dumy! Pracowała przy jednym z oscarowych filmów

OIa Kwaśniewska chwali się zdjęciami z łazienki. Nowoczesne wnętrze wygląda jak minispa

Na pytanie o to, jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach trudno odpowiedzieć, gdyż oboje nie pokazują kadrów, na których można byłoby zobaczyć, jak wypoczywają w domowym zaciszu. Teraz jednak Kwaśniewska uchyliła rąbka tajemnicy i pochwaliła się elegancką łazienką. Na opublikowanym przez nią kadrze widać, że łazienka przypomina małe spa - królują biel, szarości i drewniane dodatki. Uwagę zwraca zwłaszcza duże, podświetlane lustro. To ono sprawia, że przestrzeń prezentuje się elegancko. Po doborze dodatków czy chociażby baterii umywalkowej można wnosić, że dziennikarka lubi prostotę. Nie brakuje też roślin (niektóre z nich wyglądają jak sztuczne). 

 

Ola Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą IIOla Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą II: Minęło równo 25 lat

Nie wiadomo, czy przestrzeń jest duża. Kwaśniewska bowiem tak wykadrowała zdjęcie, by zdradzić jak najmniej. Myślicie, że była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" kiedyś z telefonem w dłoni oprowadzi swoich obserwatorów po mieszkaniu? Ostatnio na taki krok zdecydowała się Edyta Pazura, która pokazała nawet, jak prezentuje się piwnica w domu, który dzieli z Cezarym Pazurą. 

ZOBACZ: Edyta Pazura z telefonem w dłoni oprowadza fanów po domu. Salon i gabinet cudne. Weszła nawet do piwnicy

POLECAMY TEŻ: Warnke postawiła na marmur, a Zborowska wybrała lastryko. Tak wyglądają łazienki gwiazd. Ociekają luksusem

Więcej o: