Książę William złamał serce Kate. Czuł "klaustrofobię" w związku. "Przez jakiś czas był nieszczęśliwy"

Książę William i Kate Middleton uchodzą na ogół za szczęśliwą parę, jednak i im zdarzały się kryzysy. Księżna wie, czym jest ból po rozstaniu z ukochanym. Została przez niego porzucona.

29 kwietnia księżna Kateksiążę William będą świętować 10. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Rodzice George'a, Charlotte i Louisa uchodzą za świetnie dobraną parę, jednak czy ich związek zawsze był idealny? Sen Middleton o królewskiej przyszłości rozpłynął się tuż po tym, gdy została porzucona przez wnuka Elżbiety II. Dlaczego ukochany zranił jej serce? Relacja z koleżanką ze studiów mocno go ograniczała. 

Księżna Kate, książę LouisKate wbiła Harry'emu szpilę zdjęciem syna? Ekspertka jest pewna: To ukryta wiadomość

Dlaczego William zostawił Kate?

Historię o słynnym zerwaniu przez telefon słyszeliśmy już wiele razy. Kate po godzinnej rozmowie z ukochanym została nieszczęśliwą singielką. Królewscy eksperci analizują po latach tę sytuację. Uważają, że William porzucił ukochaną, ponieważ obawiał się ograniczeń i poczuł "klaustrofobię" w związku. 

Książę William wciąż myśli o Kate Middleton, ale zwierzył się przynajmniej jednemu ze swoich najlepszych kolegów, że lepiej dogadują się jako przyjaciele. Przez jakiś czas był nieszczęśliwy w związku. Przypuszczał, że kiedy ukończą szkołę, każde z nich pójdzie w swoją stronę - twierdził rozmówca Roberta Jobsona, autora książki o synu księcia Karola. 

Książę Harry i księżna DianaKsiążę Harry nie odsłoni pomnika księżnej Diany? "Zraził się chłodnym przyjęciem"

Wszystko wskazuje na to, że krótkie rozstanie dobrze wpłynęło na dalszą relację znajomych ze studiów, którzy po niedługim czasie znów byli widziani razem. Choć para nie szczędziła sobie czułych gestów, które uchwycone przez fotoreporterów stawały się idealnym tłem tabloidowych nagłówków, William wciąż nie myślał o ożenku. W 2005 roku ostro zareagował na sugestie jednego z dziennikarzy o ślubie. 

Słuchaj, mam dopiero 22 lata, na miłość boską. Jestem za młody, żeby się żenić. Nie chcę brać ślubu, dopóki nie skończę 28, a może 30 lat. 

Książę William, księżna KateKsiążę William, księżna Kate ONS

Jak widać, miłość Kate i Williama miała swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie oboje zdecydowali się na wspólną drogę życiową. 

Zobacz wideo Tak royalsi spędzają czas wolny z rodziną!