Początkująca piosenkarka ma zadatki na gwiazdę TikToka. Dostała prezent od Wieniawy. Kim jest Julia Pośnik?

Julia Pośnik ma zadatki na gwiazdę TikToka. Warszawianka zgromadziła na komunikatorze więcej fanów niż Viki Gabor czy Blanka Lipińska. Jej prawdziwą pasją jest jednak muzyka.

Znane osoby z polskiego show-biznesu coraz chętniej korzystają z TikToka, gdzie zgodnie z panującymi trendami udostępniają rozmaite nagrania. Do miana kolejnej gwiazdy komunikatora pretenduje młoda warszawianka, która może pochwalić się sporą liczbą fanów. Julię Pośnik obserwuje na TikToku już 288 tys. osób. Sprawdzamy, kim jest popularna tiktokerka.

Zobacz wideo Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku

Jeff WittekZnany youtuber kręcił brawurowe nagranie. Efekt? Pęknięta czaszka, złamane biodro

Początkująca piosenkarka ma zadatki na gwiazdę TikToka. Kim jest Julia Pośnik?

Julia Pośnik to początkująca piosenkarka, która podbija TikToka zabawnymi nagraniami. W krótkim czasie zgromadziła na komunikatorze aż 288 tys. obserwujących. To więcej niż znane celebrytki: Viki Gabor (około 250 tys. obserwujących) czy Blanka Lipińska (około 80 tys.).

Julia ma 21 lat i pochodzi z Warszawy. Od dziecka interesuje się śpiewem i tańcem. W sieci można znaleźć covery znanych piosenek w jej wykonaniu. Pośnik w ubiegłym roku wydała nawet debiutancką płytę "Wakacje w Warszawie", z której pochodzi utwór "Zakochałam się w nieznajomym". Na Youtubie utwór został odtworzony już ponad milion razy. Jeszcze większym hitem może się okazać jej nowy przebój "Julia w mieście", który w tydzień odsłuchano już 850 tys. razy.

 

Julia PelcPolska youtuberka chciała popełnić samobójstwo. "Nie mogę znieść hejtu"

Pośnik poinformowała na TikToku, że jej nowa piosenka spodobała się między innymi Julii Wieniawie, która - według relacji tiktokerki - udostępniła ją na InstaStories. Przy tej okazji dostała prezent od aktorki w postaci ubrań sportowych jej marki. Myślicie, że Pośnik ma predyspozycje, by zabłysnąć w show-biznesie?

Julia PośnikJulia Pośnik fot. TikTok screen