Martin Scorsese debiutuje na TikToku. Na nagraniu pojawił się z córką. Od razu zrobił furorę

Martin Scorsese, w wieku 78 lat, zadebiutował na TikToku. Do swojej listy filmów może teraz dopisać autorskie tiktoki.

Martin Scorsese to jeden z bardziej utytułowanych i utalentowanych reżyserów. Na swoim koncie ma m.in. statuetkę Oscara za reżyserię filmu "Infiltracja" oraz trzy nagrody BAFTA za film "Chłopcy z ferajny" (produkcja zwyciężyła w kategoriach najlepszy film, najlepszy reżyser i najlepszy scenariusz adaptowany). Teraz ma szansę zawładnąć także TikTokiem.

Zobacz wideo Jeden z najlepszych reżyserów robi furorę na TikToku

Martin Scorsese na TikToku

Reżyser pojawił się w środę na nagraniu z córką. 21-letnia Francesca Scorsese kazała tacie odgadywać nazwy różnych przedmiotów związanych z kobietami. Zaprezentowała m.in. gumkę do włosów, zalotkę i spinkę.

Prawdopodobnie będę żałować opublikowania tego, ale… Faktycznie poradził sobie znacznie lepiej, niż myślałam - oceniła tatę.

Na nagraniu widać, że reżyser poważnie podszedł do zadania i naprawdę się zaangażował. Mimo wszystko dołożył wszelkich starań, by odgadnąć jak najwięcej przedmiotów. Nie obyło się także bez zabawnych wpadek. Jego wypowiedziom towarzyszyła muzyka w tle, utwór znany z produkcji "SpongeBob Kanciastoporty".

Nagranie w ciągu kilku godzin polubiło ponad 20 tysięcy osób, kilka tysięcy zaznaczyło serduszka. Pojawiło się także ponad 500 komentarzy (co jest sporym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że konto córki reżysera śledzi niewiele ponad cztery tysiące użytkowników TikToka). Te liczby ciągle rosną. W komentarzach użytkownicy zachwycają się tym, jakim uroczym człowiekiem jest jeden z najlepszych reżyserów:

Ikona, legenda. A teraz nadszedł ten moment.
Dziękujemy za to nagranie.
Kocham go, co za kochany człowiek - piszą poruszeni.

Pojawiają się także prośby, żeby Francesca założyła tacie konto na TikToku. Jesteśmy pewni, że odniósłby spektakularną popularność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.