Izabella Krzan zdradziła, czy naprawdę się zaręczyła. "Dominik jest nierozerwalną częścią mojego życia"

Izabella Krzan odniosła się do doniesień na temat swoich rzekomych zaręczyn. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" rozwiała wszelkie wątpliwości.

Izabella Krzan od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku, a zdjęciami z ukochanym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. W marcu prowadząca "Pytanie na śniadanie" wraz z Dominikiem Kowalskim świętowała rocznicę związku. Jakiś czas później w sieci pojawiły się spekulacje, że para się zaręczyła. Izabella Krzan postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i ucięła plotki na ten temat.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Rozenek, MajdanRadosław Majdan wyjawia wady Małgorzaty Rozenek. Dwie rzeczy denerwują go najbardziej

Izabella Krzan stanowczo na temat zaręczyn. Ucina spekulacje

Izabella Krzan zyskuje ostatnio coraz większą popularność. Po głośnym odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP, modelka awansowała na stanowisko prowadzącej "Pytanie na śniadanie", co podzieliło wówczas widzów programu. Atmosferę wokół modelki podgrzały dodatkowo doniesienia o rzekomych zaręczynach z Dominikiem Kowalskim. Krzan odniosła się do sprawy z rozmowie z "Twoim Imperium".

To nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku należy podejmować na spokojnie - powiedziała.

Prezenterka przyznała jednak, że partner jest nierozerwalną częścią jej życia. Nie ma zamiaru wykluczać go z mediów społecznościowych, gdzie pokazuje także swoje prywatne sprawy.  

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć - dodała w rozmowie Izabella Krzan.

Weronika Rosati/ Kinga RusinWeronika Rosati odpowiada na reakcję Kingi Rusin i hejterów

Przypomnijmy, że pod ostatnim wspólnym zdjęciem Izabelli i Dominika na Instagramie internauci żartowali, że modelka złamała ich serca.