Hubert Urbański przeszedł metamorfozę. Zgolił włosy! Łysy pozuje na drzewie

Prowadzący program "Milionerzy" Hubert Urbański pokazał się na Instagramie w zupełnie nowym wydaniu. Prezenter jest... łysy.

Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy", na najnowszym zdjęciu ma łysą głowę i dosyć niespotykany u niego styl - długie skarpetki naciągnięte na dres.

Piotr Rutkowski w 'Milionerach' grał o 500 tysięcy złotych"Milionerzy". Pytanie za pół miliona. Kim był Jan Marcin Szancer?

Hubert Urbański ogolił się na łyso

Hubert Urbański przed kamerami w "Milionerach" zawsze prezentuje się w nienagannym wydaniu - ubrany w garnitur i z ułożoną fryzurą. Prywatnie jednak Urbański stawia na bardziej komfortowe stylizacje - niejednokrotnie można było go zauważyć w sportowym wydaniu. I właśnie tak zaprezentował się fanom na ostatnim zdjęciu na Instagramie.

 

Postawił na wygodny strój i długie, ciemne skarpetki naciągnięte na dres. To jednak nie one wzbudziły największe zainteresowanie, a fryzura, którą zaprezentował prezenter. Ogolił się bowiem "na zero".

Italo Calvino - "Baron drzewołaz". Historia spełnionego życia i szalonej miłości. Serdecznie polecam na najbliższy tydzień - czytamy w opisie.
Hubercie, gdzie ty masz włosy?! - pytali zaniepokojeni fani.

'Milionerzy'. To określenie zaskakująco prostego rozwiązania zagadnienia pozornie trudnego"Milionerzy". To określenie zaskakująco prostego rozwiązania zagadnienia pozornie trudnego

Przywołana przez Huberta powieść dotyczy historii barona, który buntuje się przeciwko rodzinie, wchodzi na drzewo i postanawia nie zejść do końca życia. Wydaje się jednak, że zmiana fryzury w przypadku dziennikarza nie jest buntem, a raczej normalnością. Urbański już ponad rok temu ogolił głowę na łyso, nie jesteśmy wiec aż tak bardzo zaskoczeni. 

Zobacz też: "Milionerzy". Pierwsze pytanie i koło ratunkowe: Nazwa którego dnia tygodnia nawiązuje do niepracowania?

Hubert Urbański stał się znany szerszej publiczności głównie za sprawą udziału w "Milionerach", których prowadzi z przerwami od 1999 roku. Poza tym lista jego zawodowych aktywności wskazuje, że na początku kariery bardziej po drodze było mu z rozgłośniami radiowymi (Radio Kolor, Tok FM, Radio Zet), jednak ostatecznie związał się z telewizją. Wystąpił w kilku programach w roli prowadzącego ("Taniec z Gwiazdami", "Bitwa o głosy" i "The Voice of Poland"), ale dziś mimo wszystko to właśnie z "Milionerami" jest najbardziej kojarzony.

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów
Więcej o: