Radosław Majdan wyjawia wady Małgorzaty Rozenek. Dwie rzeczy denerwują go najbardziej

Radosław Majdan wyjawił - jego zdaniem - dwie największe wady Małgorzaty Rozenek. Jak się okazuje "Perfekcyjna" trzyma się w domu swoich zasad, które niekoniecznie podobają się wszystkim domownikom.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uchodzą za jedno z najlepiej dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Od dawna ich media społecznościowe wypełnione są pamiątkami z wakacji, na których oczywiście są nierozłączni oraz zdjęciami z domowych pieleszy. W domu to właśnie "Perfekcyjna" sprawuje kontrolę, co niekoniecznie podoba się wszystkim domownikom. Radosław Majdan wyznał, których jej nawyków nie lubi najbardziej.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Kinga Rusin, Paulina Młynarska, Weronika RosatiPaulina Młynarska staje w obronie Rosati. Ostro skrytykowała Rusin

Radosław Majdan wyjawił największe wady Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek weszła ostatnio z fanami w interakcję i zorganizowała dla nich Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał, jakie ma wady. "Perfekcyjna" poprosiła o odpowiedź Majdana, który zna ją najlepiej. Mąż Małgorzaty wyznał, że jego ukochana ma tylko dwie:

Jeden - pilnuj swojej szklanki w domu, bo jak wypijesz do połowy, to możesz być pewny, że jej już nie znajdziesz. Dwa - Małgosia jest chomikiem, wszędzie wsadza, chowa tam, gdzie sama nic nie pamięta - powiedział Radosław Majdan.

Majdan o wadach RozenekMajdan o wadach Rozenek fot. screen Instastories

Choć spodziewaliśmy się, że w domu Majdanów każda rzecz ma swoje miejsce, to Małgorzata ma z pewnością tak napięty grafik, że niektóre rzeczy czasami wymykają się jej spod kontroli. Tym bardziej, że w połowie ubiegłego roku na świecie pojawił się syn małżeństwa Henio. Maluch szybko stał się oczkiem w głowie rodziców, co również widać na Instagramie.

Joanna GórskaGórska świętuje kolejny rok "nowego" życia. "To moje trzecie urodziny"

Małgorzata stara się natomiast znaleźć czas m.in. na ćwiczenia. Ostatnim treningiem z gumą, którym podzieliła się w mediach społecznościowych, wprawiła w osłupienie nawet Hannę Lis.

Więcej o: