"Dance Dance Dance". Joanna Jędrzejczyk nie sprostała oczekiwaniom produkcji. "Jest zdezorientowana"

Ciąg dalszy kontrowersji związanych z programem "Dance Dance Dance". Tym razem chodzi o postawę Joanny Jędrzejczyk, która ponoć według produkcji nie sprawdza się w roli jurorki.

Przyjmując posadę jurorki w programie "Dance Dance Dance", Joanna Jędrzejczyk zaryzykowała i - delikatnie mówiąc - nadszarpnęła swoją reputację. Po ogłoszeniu decyzji musiała zmierzyć się z krytyką fanów, którzy nie byli zachwyceni jej współpracą z TVP. Teraz okazuje się, że niezadowolona z jej postawy jest także produkcja tanecznego show.

Zobacz wideo Jędrzejczyk do Nowakowskiej w „DDD”: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Ania Burska"Love Island". Ania zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z naturalnego koloru

"Dance Dance Dance". Produkcja jest niezadowolona z Joanny Jędrzejczyk

Trzecia edycja "Dance Dance Dance" od samego początku budzi sporo emocji. Szczególnie kontrowersyjne są niektóre wypowiedzi jury, w którym zasiada Agustin Egurrola, Ida Nowakowska oraz Joanna Jędrzejczyk. Jak donosi Pudelek.pl, produkcja programu jest szczególnie niezadowolona z postawy tej ostatniej. Zatrudniając sportsmenkę, władze TVP ponoć oczekiwały od niego czegoś zupełnie innego.

Produkcja nie jest zadowolona z jurorowania Joanny Jędrzejczyk. Miała być jurorem motywacyjnym, stosunkowo łagodnym oraz wspierającym uczestników, tymczasem od początku programu przyznaje surowe noty, niejednokrotnie niższe niż profesjonalistka - Ida Nowakowska - ujawnia informator portalu.

Według nowych doniesień Joanna Jędrzejczyk jest na planie show zdezorientowana, a produkcja ma mnóstwo pracy z montażem odcinków.

Jest zdezorientowana na nagraniach, rozgląda się na wszystkie strony, nie wie, ile punktów przyznać, ewidentnie nie odnalazła się jako jurorka w tanecznym show. Trzeba montować nagrania, tak aby uzyskać odpowiedni efekt odcinka, co jest bardzo czasochłonne dla ekipy, jednak póki co udaje się to z dość dobrym skutkiem.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza schudła osiem kilogramów

Mimo to TVP widzi miejsce dla Jędrzejczyk w swojej ramówce. Władze stacji ponoć chcą zobaczyć, jak sprawdzi się w innym formacie. Dla przykładu może być zapraszana do komentowania różnych wydarzeń sportowych na antenie Telewizji Polskiej.

Więcej o: