Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie nauczycielce z misją. Spełniła marzenie pani Elżbiety. Wyszło luksusowo!

W drugim odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" poznaliśmy panią Elżbietę. Jej odnowione mieszkanie jest teraz przestronne i bardzo eleganckie. Sami sprawdźcie!

Drugi sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" rozpoczął się na dobre. W pierwszym odcinku mieliśmy okazję poznać Anię, wychowawczynię w domu dziecka i pracownicę fundacji opiekującej się osobami z problemami psychicznymi. Kupiła mieszkanie, które było do całkowitego remontu, jednak w końcu zabrakło jej potrzebnych funduszy. Dorota Szelągowska spełniła jej marzenie o własnym, klimatycznym gniazdku. Nie inaczej stało się w kolejnym odcinku. Poznajcie panią Elżbietę.

Zobacz wideo Fryzjer spalił Szelągowskiej włosy!

Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie nauczycielce z misją. Spełniła marzenie pani Elżbiety. Wyszło luksusowo!

Bohaterką drugiego odcinka programu Doroty Szelągowskiej była 53-letnia nauczycielka WF-u. Oprócz pracy w dwóch szkołach zajmuje się też działalnością społeczną na rzecz gminy, w której mieszka. Pomaga w zagranicznych wymianach uczniów, a także ułatwia im zdobywanie stypendiów. Co więcej, organizuje też zbiórki odzieży i inne akcje charytatywne.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' mat. prasowe

Pani Elżbieta mieszka z trojgiem dzieci w dwupokojowym mieszkaniu z niewielką kuchnią. Do programu zgłosiła ją córka Tamara, rodzeństwo i kuzyni. Kiedy przeprowadziła się pod Warszawę, jej mieszkanie stało się przystanią dla całej jej wielkiej rodziny.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska instagram.com@dotindotin

Efekt remontu przeszedł jej wszelkie oczekiwania. Kuchnia połączona z salonem dała dużą przestrzeń, która jest świetnie przygotowana do spotkań w większym gronie. Jest praktycznie, ale również luksusowo! Zdjęcia z odświeżonego lokum znajdziecie w naszej galerii.

Program "Totalne remonty Szelągowskiej" możecie oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:30 w TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.