Adele świętuje z przyjaciółmi zwycięstwo Daniela Kaluuyi. Do sieci trafiło nagranie. Zachwyciła w limonkowej stylizacji

Adele po rozdaniu Oscarów bawiła się na imprezie w towarzystwie jednego ze zwycięzców, Daniela Kaluuyi. Dawno jej nie widzieliśmy.

Adele kiedyś chętniej opowiadała w mediach o swoim życiu prywatnym, jednak w pewnym momencie się usunęła w cień. Przechodziła wtedy wiele zmian - jej małżeństwo się rozpadło, a ona sama zdecydowała się przejść na dietę. Do mediów bardzo rzadko trafiały zdjęcia, na których widzieliśmy jej nową sylwetkę. Jedno z nich opublikowała Kinga Rusin, która bawiła się razem z gwiazdą na imprezie po Oscarach. Jak obecnie wygląda brytyjska wokalistka? Jest nowe nagranie, na którym możemy zobaczyć Adele w towarzystwie znajomych. Artystka chyba nieźle bawiła się na wspólnej imprezie.

Kinga Rusin i AdeleKinga Rusin bawiła się z największymi gwiazdami na imprezie u Beyonce. Pokazała zdjęcie z Adele

Adele świętuje zwycięstwo przyjaciela

Przez ostatni rok gwiazda częściej pojawiała się w mediach, wystąpiła m.in. w "SNL", gdzie żartowała ze swojej wagi. Tym razem do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak bawiła się na imprezie zorganizowanej przez przyjaciół z okazji zdobycia Oscara przez Daniela Kaluuya za najlepszą drugoplanową rolę męską za swój występ w "Judas and the black Messiah". Na przyjęciu pojawił się także m.in. Drake. 

Zobacz wideo Te gwiazdy mocno schudły

Oscary 2021 - Daniel Kaluuya i jego matkaOscary 2021. Rodzina oniemiała, gdy Kaluuya wygłaszał mowę. "Co on pier***i"

Tym razem uczestnicy pozwolili, żeby nagrania trafiły do sieci, sami zresztą chętnie dodawali posty. Adele miała na sobie stylizację marki LaPointe w kolorze limonkowym, pod którą założyła czarną koszulkę. Zdecydowała się na mocny makijaż oraz proste włosy.

 

Widać, że świetnie się bawiła - było wspólne picie trunków, śpiewy oraz tańce. Zabawa odbyła się w prywatnym domu jednego z gości, trwała do rana. Wszystkim humor dopisywał i dało się odczuć, że dobrze spędzają czas w swoim towarzystwie.

Weronika Rosati o wpadce Kingi Rusin

Za to w polskim show-biznesie po raz kolejny wypomniano Kindze Rusin zdjęcie z Adele, o którym wcześniej wspomnieliśmy. Tym razem zrobiła to Weronika Rosati. Uznała, że zachowanie prezenterki było złamaniem obowiązujących zasad podczas takich imprez. Rusin odpisała jej dosadnie na Instagramie.

Kinga Rusin, Weronika RosatiKinga Rusin odpowiada Weronice Rosati: To przykre, że tak postępujesz