Edyta Pazura chciała rzucić Cezarego. Aktor wspomina te chwile. "Nie widziała dla nas żadnej przyszłości"

Cezary Pazura wrócił wspomnieniami do pierwszych miesięcy związku z Edytą. Nie było łatwo. Ukochana chciała go porzucić.

Cezary Pazura udzielił wywiadu magazynowi "Party", w którym opowiedział o trudnych początkach związku z Edytą. Okazuje się, że młoda ukochana nie mogła znieść presji, którą wywierały na nią media. Miała dość krytyki i podcinania jej skrzydeł. W pewnym momencie chciała zakończyć związek.

Edyta PazuraEdyta Pazura na zdjęciu z 2008 roku. Żartuje z brwi: Nauczyłam się korzystać z henny

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Cezary Pazura wspomina chwile, gdy Edyta chciała go rzucić

Cezary i Edyta Pazurowie są parą od 14 lat, a w maju będą świętować 12. rocznicę ślubu. Tworzą wyjątkowo zgodne małżeństwo i jedno z najbardziej lubianych w show-biznesie. Nie zawsze jednak tak było. Gdy Cezary Pazura poznał 26 lat młodszą Edytę w pociągu, na parę spadła lawina hejtu. To sprawiło, że dziewczyna aktora miała duże wątpliwości. Cezary Pazura nie ukrywa w wywiadzie dla "Party", że początki ich związku były bardzo trudne.

Edytka miała ogromne wątpliwości, bo różne media zrobiły z naszego życia piekło. Wszystkie atuty, które miała: młodość, otwartość, potencjał, wykorzystano przeciwko niej. To jej tak podcięło skrzydła i psychicznie ją podłamało, że chciała zakończyć nasz związek. Poświęcić to uczucie, bo nie widziała dla nas żadnej przyszłości - wyznał aktor.

Cezary Pazura przyznał, że tłumaczył Edycie, że są dla siebie stworzeni, że razem wszystko przetrwają i będzie już pięknie, ale nie mogą się poddać.

Wiedziałem, że jak jej nie przekonam, jak odłoży słuchawkę, to będzie koniec. Takich chwil zwątpienia było więcej, ale one nas tylko umocniły - powiedział.

Dziś już wiemy, że Cezaremu udało się przekonać Edytę. Para ma troje dzieci: Amelię, Antka i Ritę.