Blanka Lipińska rezygnuje z porannego rytuału. "Naczytałam się, że on wcale nie jest taki zaj***ty"

Blanka Lipińska wdraża w swoje życie wiele zdrowych nawyków żywieniowych. Tym razem ogłosiła, że rezygnuje z soku z selera naciowego. Dlaczego?

Blanka Lipińska dba o dietę i regularne ćwiczenia. Na Instagramie dzieli się z fanami swoimi nawykami żywieniowymi. Kilka tygodni temu mówiła o tym, że wdraża w codzienne menu sok z selera naciowego, który ma zbawienne właściwości dla skóry i organizmu. Teraz celebrytka wycofuje się z tego nawyku.

Zobacz wideo Podekscytowana Blanka Lipińska liczy na nominacje do Złotych Malin

Madonna62-letnia Madonna całuje 27-letniego chłopaka. "Straćmy świadomość, skarbie"

Blanka Lipińska zmienia nawyki żywieniowe. Powiedziała, co stosuje

Pisarka w ostatnim czasie wprowadziła kilka zdrowych nawyków. Na Instagramie pochwaliła się, że zaczęła pić więcej wody dzięki specjalnym tabletkom, które zmieniają smak. Teraz może cieszyć się wodą smakową i nawadniać organizm. W tym samym czasie zastosowała jeszcze inne triki, których okazało się za dużo.

Zaczęłam pić wodę, sok z selera i kolagen. Potem naczytałam się o soku z selera, że on wcale nie jest taki zaj***ty. Jedni piszą, że jest, inni piszą, że nie jest i myślę sobie tak: Lipińska, nawet nie zauważysz, czy ten sok z selera działa, bo wprowadziłaś nową suplementację, nowe nawyki, odstawiłaś pewne rzeczy ze swojej diety – powiedziała Blanka Lipińska w nagraniu do fanów.

Blanka Lipińska"365 dni" otrzymało Złotą Malinę za najgorszy scenariusz. Blanka Lipińska reaguje

Wyjaśniła też, że odstawia sok z selera, by mieć pewność jego skuteczności (lub braku).

Słuchajcie, najpierw chcę się dowiedzieć, jak działa picie wody i płynny kolagen, a później dopiero wezmę się z powrotem za ten sok z selera, żeby zobaczyć, co on jeszcze da. Także sorry.
To, co teraz wyciskam, to wyciskam sobie cytrynę. Bo ja bardzo dużo soku z cytryny piję, bo poprawia metabolizm, polecam – powiedziała pisarka na InstaStories.

A wy podzielacie podejście Blanki Lipińskiej?