Michał Wiśniewski zapowiada zmiany w życiu. Żona nie jest do nich przekonana. Ten się uparł i już

Michał Wiśniewski skarży się na nadmiar kilogramów i planuje wdrożyć w życie nową dietę oraz ćwiczenia. Jak przyznaje - "pandemia zrobiła swoje".

Michał Wiśniewski podczas ostatniego spotkania z fanami na Instagramie zdobył się na szczere wyznanie, w którym zdradził, że chciałby zrzucić kilka zbędnych kilogramów nabytych w trakcie pandemii. Piosenkarz zapowiedział z przymrużeniem oka, że jego aktywność w mediach społecznościowych przez najbliższe tygodnie będzie głównie dotyczyła diety pudełkowej oraz ćwiczeń fizycznych.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Grzegorz i Maja HyżyGrzegorz Hyży publikuje wymowną grafikę. Maja szybko zareagowała i zrobiła to samo

Michał Wiśniewski walczy dodatkowymi kilogramami

Lider zespołu Ich Troje przyznał fanom, że nie zazna spokoju, póki nie schudnie dziesięciu kilogramów. Po tych słowach zza kadru wyłoniła się obecna partnerka wokalisty, Pola Wiśniewska, która stwierdziła, że jego waga jest "stabilna" i osiągnięcie 72 kilogramów zdecydowanie wystarczy. Wokalista jednak twardo uparł się przy swoim celu i zapowiedział, że zrobi wszystko, aby osiągnąć upragnione 68 kilogramów. To nie pierwszy raz, kiedy Wiśniewski wspomina o "nadprogramowych" kilogramach. W jednym z ostatnich postów na Instagramie wrzucił zdjęcie z wydętym brzuchem, które humorystycznie podpisał:

Plotki o kolejnej ciąży w rodzinie są grubo przesadzone, aczkolwiek... Pandemia robi swoje! #mężczyznawciąży #ojciecisyn #czasnadiete #niemieszczesiewkostiumy #mniam
 

Fani piosenkarza wtórują mu w optymistycznym nastawieniu, dopingując lub uświadamiając, że nawet z dodatkowymi kilogramami wygląda dobrze. 

Michał zawsze był szczupły. Jak teraz trochę przytył, to nic się nie dzieje.
Też mam taki, ale nie obwiniam siebie, tylko lockdown. Od roku w domu siedzę.

Księżna Kate, książę LouisKate wbiła Harry'emu szpilę zdjęciem syna? Ekspertka jest pewna: To ukryta wiadomość

Trzymamy kciuki za Michała w osiągnięciu wyznaczonego celu. 

Więcej o: