Grzegorz Hyży publikuje wymowną grafikę. Maja szybko zareagowała i zrobiła to samo. "Przemoc karmi się milczeniem"

Grzegorz Hyży udostępnił na swoim profilu na Instagramie wymowną grafikę. Czyżby chciał opdowiedzieć na niedzielmny post byłej żony? Maja Hyży nie pozostała dłużna. Też pamiętała o "Międzynarodowym Dniu Świadomości Alienacji Rodzicielskiej".

Wygląda na to, że to nie koniec medialnych przepychanek między Grzegorzem Hyżym a jego byłą żoną. Tym razem to muzyk zabrał głos, udostępniając sugestywną grafikę. Jej treść nawiązuje do opieki nad dzieckiem, która najwyraźniej, zdaniem gwiazdora, jest w tym momencie mocno utrudniona. Maja Hyży szybko zareagowała.

Maja Hyży, Grzegorz HyżyMaja Hyży uderza w Grzegorza Hyżego. "Jestem nękana i prześladowana od lat"

Grzegorz Hyży publikuje wymowną grafikę. Maja szybko zrobiła to samo. "Przemoc karmi się milczeniem"

W czwartek Maja Hyży opublikowała długi post, w którym napisała, że jej były partner nie daje jej spokoju i nęka ją. Muzyk z kolei dał do zrozumienia, że to ona utrudnia mu kontakty z synami, co więcej, kilka miesięcy temu wytoczył jej sprawę w sądzie. Obydwoje przedstawili swoje stanowisko i wydawało się, że na tym się zakończy, ale nic na to nie wskazuje. Maja Hyży w niedziele ponownie zamieściła wpis, w którym podziękowała fanom za wsparcie i wyraziła wolę walki o siebie i swoje szczęście. Kilka godzin później na instagramowym profilu Grzegorza pojawiła się wymowna grafika, sugerująca, ponownie zresztą, że była żona utrudnia mu kontakt z synami. Nie wiadomo, co się za tym kryje - wspomniana przez wokalistę alienacja może oznaczać próbę ograniczenia kontaktów, ale też negatywne nastawianie synów przeciwko niemu. 

InstaStory Grzegorza HyżegoInstaStory Grzegorza Hyżego instagram.com@grzegorzhyzy

Maja nie zwlekała z odpowiedzią. Już kilkadziesiąt minut później na swoim koncie również zamieściła grafiki z podpisem "przemoc karmi się milczeniem" i kolejną, jeszcze mocniejszą. Sami zobaczcie.

InstaStory Mai HyżyInstaStory Mai Hyży instagram.com@majahyzy

InstaStory Mai HyżyInstaStory Mai Hyży instagram.com@majahyzy

Maja HyżyMaja Hyży oschle o relacji z Grzegorzem Hyżym: Ograniczamy kontakt do minimum

Wypowiedzi Mai i Grzegorza to słowo przeciwko słowu, dlatego wydaje się, że ta walka może trwać jeszcze bardzo długo. Para najwyraźniej nie zamierza zaprzestać ciągłego oskarżania się w mediach. Warto dodać, że publikowanie tego rodzaju grafik akurat dzisiaj nie jest przypadkowe. 25 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej.

Zobacz też: Naga Maja Hyży pozuje w objęciach partnera. "Odważne, ale piękne"

Zobacz wideo Agnieszka Hyży świetowała swoje urodziny. Impreza z wielkim rozmachem przypominała wesele
Więcej o: