Meghan Markle "poszła na całość" podczas rozmowy z Oprah Winfrey. Dziennikarka była w szoku

Oprah Winfrey przyznała, że nie spodziewała się rasistowskich zarzutów skierowanych w stronę rodziny królewskiej podczas wywiadu. "Naszą wspólną intencją była prawda".

Od emisji najpopularniejszego wywiadu ostatnich miesięcy minęło już kilka tygodni. Oprah Winfrey postanowiła zdradzić szczegóły dotyczące rozmowy z parą książęcą Sussex. Dziennikarka wyznała, że nie spodziewała się, że książę Harry i Meghan Markle oskarżą rodzinę królewską o uprzedzenia rasowe. 

Meghan Markle "poszła na całość" podczas rozmowy z Oprah Winfrey. Dziennikarka była w szoku

W wywiadzie Oprah Winfrey, przeprowadzonym z Meghan Markle i księciem Harrym padło wiele kontrowersyjnych słów. W pamięci widzów szczególnie utkwić mógł zarzut matki Archiego skierowany w stronę rodziny królewskiej.

Gdy byłam w ciąży, na porządku dziennym były nie tylko dyskusje na temat braku ochrony i tytułu dla Archiego, lecz także tego, jak ciemna będzie jego skóra, gdy już przyjdzie na świat - żaliła się amerykańska aktorka.

Dziennikarka w programie Nancy O'Dell "TalkShopLive" wyznała, że nie spodziewała się, że była księżna poruszy ten temat.

Nie miałam pojęcia, że ten wywiad wywrze tak wielki wpływ, jaki wywarł i wciąż wywiera. Naszą wspólną intencją była prawda. Oni chcieli móc opowiedzieć swoją historię i zrobić to w taki sposób, by pozostać wiernymi prawdzie - wyjaśniała prowadząca talk show.

Oprah Winfrey miała być zaskoczona obawami rodziny królewskiej i jej rozważaniami nad kolorem skóry chłopca. 

Poszła na całość! - mówiła prowadząca, gdy przypomniała sobie ten wątek rozmowy z Meghan Markle i księciem Harrym.

Dodała również, że dopilnowano, by żaden z członków produkcji nie zdradził treści wywiadu przed jego emisją. Obawiano się, że przez to słowa pary mogą zostać błędnie zinterpretowane. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm
Więcej o: