Młodszy syn Soni Bohosiewicz skończył dziewięć lat. Aktorka pozuje z piętrowym tortem. "Czaderski". Marzenie każdego dziecka

Sonia Bohosiewicz pochwaliła się na Instagramie kolorowym tortem. Jej młodszy syn skończył dziewięć lat.

Sonia Bohosiewicz zorganizowała w niedzielę imprezę urodzinową dla młodszego syna. Leonard obchodził dziewiąte urodziny. To już druga taka taka okazja w domu aktorki w ciągu ostatnich miesięcy. W styczniu jej starszy syn, Teodor, skończył 12 lat.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz szczerze o swoich kompleksach: "Całe życie słyszałam, że mam krzywe nogi"

Sonia Bohosiewicz świętowała urodziny młodszego syna

Sonia Bohosiewicz, podobnie jak jej młodsza siostra Maja, chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie można znaleźć kadry zarówno z pracy, jak i życia prywatnego. W niedzielę pokazała zdjęcie zrobione podczas imprezy urodzinowej jej młodszego syna. Leonard skończył właśnie dziewięć lat. Aktorka pochwaliła się piętrowym, kolorowym tortem. Widać, że młodszy syn aktorki uwielbia pokemony. W opisie wspomniała, że już wkrótce chłopiec stanie się nastolatkiem.

Nasz Synek Leonard ostatni raz ma urodziny jednocyfrowe. Drugi już 12 lat. Czyli, że zacznę być już mamą nastolatków? Sto lat, Leo – napisała aktorka.
 

Internauci w komentarzach złożyli życzenia Leonardowi. Wielu z nich doceniło również twórcę urodzinowego ciasta.

Szkoda jeść, taki ładny!
Ooooo, u was też Pokemony?
Czaderski tort! Sto lat dla młodego - pisali fani.

A Wam jak się podoba?

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz pomyliła protest przeciwko rasizmowi z wyprzedażami. Teraz próbuje się tłumaczyć

 Zobacz też: "Usta usta". Uwielbiany przez tysiące Polek aktor dołącza do obsady. A to Ci niespodzianka!

Synowie Sonii są jej oczkiem w głowie. Aktorka została mamą w 2009 roku, kiedy na świecie pojawił się Teodor. Trzy lata później urodziła Leonarda. Aktorka stara się dostrzegać każdą potrzebę chłopców i robi wszystko, by uchronić ich przed złymi zachowaniami innych ludzi. W wychowywaniu swoich dzieci unika błędów, jakich sama doświadczyła. Ostatnio opowiedziała na Instagramie, że w wieku czterech lat doświadczyła poniżania i przemocy ze strony opiekunki w przedszkolu.

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz morsuje. Takie kąpiele w wodzie o niskiej temperaturze mogą przynieść wiele korzyści

Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz nad basenem. Nie tylko odpoczynek, ale też trening!
Więcej o: