Izabela Janachowska o życiu prywatnym. Zdradziła, ilu facetów ją rzuciło. "Wariaci!". Miała też stalkera

Izabela Janachowska zamieściła na swoim kanale na YouTubie film, w którym odpowiedziała na dość osobiste pytania. Zdradziła, m.in. jak ocenia swój wygląd w skali od jeden do dziesięciu, a także ile razy dostała kosza od facetów.

Izabela Janachowska od jakiegoś czasu prowadzi na YouTubie swój kanał, na którym zamieszcza filmy związane z pracą, czyli głównie o tematyce ślubnej, ale nie tylko. Znajdziemy tam także nagrania, które mają pokazać fanom, jaka jest prywatnie. Na filmie opublikowanym w sobotę Izabela odpowiedziała na osobiste pytania, które od dawna nurtują internautów.

Zobacz wideo Izabela Janachowska: Ciąża to nie jest powód do żartów

Hanna Lis dotknięta przez lockdown, samodzielnie musi obcinać włosyHanna Lis sama obcięła sobie włosy. Wcześniej włączyła sobie tutorial na YouTube

Izabela Janachowska zdradziła, ilu facetów ją rzuciło. "Wariaci"

Izabela Janachowska zaczęła od pytania, na ile w skali od jeden do dziesięciu ocenia swoją urodę. Odpowiedź byłej tancerki może wielu zaskoczyć. Izabela dała sobie niską notę - zaledwie cztery. Później robi się jeszcze ciekawiej. Izabela musiała udzielić bowiem odpowiedzi na pytanie, od ilu facetów dostała kosza.

Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie chciał iść ze mną na randkę, ale nie dlatego, że jestem taka "super cool", tylko po prostu nigdy nie wpadło mi do głowy, żeby startować z takim zaproszeniem (…). Jestem zbyt nieogarnięta w podrywaniu. Natomiast jeżeli chodzi o mężczyzn, którzy mnie rzucili, to… byli. Wariaci! Wspominam ich do dziś. Stanę na dwóch, dalej nie chcę liczyć - wyznała ekspertka ślubna.

Izabela podzieliła się także dotąd nieznaną historią z jej życia. Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wyznała, że miała stalkera. Sprawa była na tyle poważna, że zgłosiła ją na policję.

Miałam stalkera. Było to przerażające. Mieszkałam wtedy w Warszawie na Bemowie, czułam się okropnie, czułam się niebezpiecznie, czułam, że ktoś mnie obserwuje, kontroluje. (…) Nie wiedziałam, do czego ta osoba jest zdolna. I to było straszne, bo ta osoba w jakiś sposób mnie znała, wiedziała, jak wyglądam, a ja nie miałam pojęcia...

CleoCleo na nagraniu na TikToku. Wystąpiła w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach

To nie pierwszy tak osobisty film Janachowskiej na YouTube. Ostatnio wraz z mężem, milionerem Krzysztofem Jabłońskim, opowiedzieli o hejcie, z jakim mierzą się od kilku lat.