Blanka Lipińska zachwyca się swoją fryzurą sprzed lat. Pokazała zdjęcie w bardzo krótkich włosach. "Dobrze wyglądałam"

Blanka Lipińska przyznaje, że jest fanką wizualnych metamorfoz. Autorka powieści erotycznych pochwaliła się fryzurą sprzed lat i przy okazji nie szczędziła sobie komplementów. "Dobrze wyglądałam". Na "dowód" pokazała archiwalne zdjęcie.

Blanka Lipińska systematycznie poddaje się wielu zabiegom medycyny estetycznej i otwarcie mówi o przebytych operacjach, które miały zapewnić jej nieskazitelny wygląd. Celebrytka w wizualnych metamorfozach nie pomija włosów - eksperymentuje zarówno z ich długością, jak i z kolorem. Na InstaStories pokazała archiwalne zdjęcie w bardzo krótkiej blond czuprynie. Przy okazji stwierdziła, że wyglądała w takiej fryzurze bardzo dobrze, jednak na razie nie zamierza wracać do starego image'u. 

instagram.com/blanka_lipinskaBlanka Lipińska kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Będzie gruntowny remont i wyburzanie ścian

Blanka Lipińska w krótkich włosach

Autorce erotyku "365 dni" zebrało się na "zabawne żarty". Razem z zaprzyjaźnioną stylistką fryzur chciała nabrać internautów i w instagramowej relacji zaprezentowała się w krótkich włosach.

Jest metamorfoza. Obcięłyśmy mi włosy na krótko i zrobiłyśmy grzywkę - mówiła uradowana. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/ @blanka_lipinska

Kilka godzin później nagrała kolejne InstaStories, w którym przyznała się do niewinnego kłamstewka. Nawiązując do tematu wizerunkowych metamorfoz, pokazała swoje zdjęcie sprzed lat, na którym rzeczywiście mogła pochwalić się krótką fryzurą. 

À propos moich włosów - no jasne, że nie daliście się nabrać. To była zaczeska, pożyczka tutaj z tyłu. Ale fajnie by mi było w takich włosach. Kiedyś takie nosiłam. Tu wam wrzucę zdjęcie. Bardzo dobrze w nich wyglądałam, ale na razie jednak zapuszczam. Może nawet coś przedłużę, kto wie. Ja akurat lubię bawić się włosami i je zmieniać.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/ @blanka_lipinska

Uważacie, że Blanka powinna wrócić do rozczochranej czupryny, w której czuła się tak dobrze?

CleoCleo na nagraniu na TikToku. Wystąpiła w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach

Więcej o: