"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie są rozczarowani postawą Laury. Współczują Maćkowi. "Ona nie jest zainteresowana"

Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są zawiedzeni relacją Laury i Maćka. Zdaniem niektórych, kobieta wcale nie jest zainteresowana swoim mężem i po programie go rzuci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi coraz więcej emocji zarówno wśród widzów, jak i samych uczestników show. Do tej pory z największą krytyką mierzyła się Iga, która poślubiła w programie Karola. Widzowie są jednak coraz bardziej rozczarowani postawą Laury. Wyraźnie współczują Maćkowi, bo - jak twierdzą niektórzy – kobieta wcale nie jest nim zainteresowana.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

'Power Couple'"Power Couple". Piotr Rubik uznany za pantoflarza. Kto odpadł z programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie są zawiedzeni postawą Laury

Piąta edycja popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zwalnia tempa. Po ostatnim odcinku największe emocje wzbudziła relacja łącząca Laurę i Maćka. Mężczyzna musiał zdecydować, gdzie spędzi noc po powrocie z podróży poślubnej. Plan zmieniał się kilka razy, bo choć Laura zaproponowała, by został u niej, to Maciek wolał spać u brata. Ostatecznie zmienił jednak zdanie. Mimo to  widzowie dostrzegli, że jego żona nie pała entuzjazmem, a nawet była rozczarowana.

Zachowanie kobiety nie podoba się widzom programu, którzy po raz kolejny dali upust emocjom w mediach społecznościowych.

Jakby cokolwiek do niego czuła, to byłaby  wniebowzięta , że jednak zdecydował się zostać. A ona była wkurzona. Ten jej śmiech to chyba reakcja na stres, jak to będzie wyglądało w TV.
Myślę, że Laura chciała konkretnego, zdecydowanego faceta, a dostała Maćka, który jest trochę ciapowaty, ale na pewno ma dobre serce i intencje.
Trzymałam za tą parę kciuki, a po ostatnim odcinku wydaje mi się, że jednak do siebie nie pasują. Laura pokazała, że Maciek wkurza ją na każdym kroku. Oby chłopak się pozbierał, bo widać, że się zakochał – czytamy na fanpage’u programu na Facebooku.

Dom Edyty i Cezarego PazurówPazura z telefonem w dłoni oprowadza fanów po domu. Salon i gabinet cudne

Przypomnijmy, że w jednym z odcinków Maciek przyznał, że Laura faktycznie jest jego ideałem. Psycholog z programu, Piotr Mosak, zauważył natomiast, że uczestnik powinien wykazać się większą dojrzałością i asertywnością. Myślicie, że ta para ma szansę na miłość?