Wujek Kate: Ona jest największym skarbem rodziny królewskiej. Meghan nie oszczędził. "Nie wierzę w ani jedno jej słowo"

Księżna Kate ma kolejnego poplecznika. Jej wujek, Gary Goldsmith, udzielił "Daily Mail" obszernego wywiadu. Nie może nachwalić się siostrzenicy. I zupełnie nie wierzy, że ta, mogła doprowadzić Meghan do łez.

Księżna Kate ma obecnie świetną passę. Jest chwalona za to, jak spełnia swoje obowiązki księżnej, brak skandali i sympatię, jaką wywołuje u ludzi. Żona Williama dobrze wie, że któregoś dnia zasiądzie obok męża na tronie, etykieta nie jest jej obca, a każdy jej gest, słowo czy strój są po prostu bezbłędne. Lekką rysą na idealnym wizerunku miały być stosunki z Meghan Markle. Żona Harry'ego przyznała, że Kate doprowadziła ją do płaczu, plotkowano też o tym, że miała być wobec niej oschła. Głos postanowiła zabrać kolejna osoba. Tym razem to wujek Middleton - Gary Goldsmith, młodszy brat jej mamy.

Księżna KateZawiał wiatr, a księżna Kate zaliczyła wpadkę. Teraz stosuje kilka trików

Wujek Kate nie oszczędza Meghan w wywiadzie

Goldsmith nie może się nachwalić siostrzenicy. W rozmowie podkreślił, że Middleton świadomie i z poczuciem obowiązku wypełnia swoje zadania. 

Ostatnie 10 lat to dla niej świetny okres - zaznacza. - Podjęła się nowych zadań zdając sobie sprawę, że to teraz jej zawód. Ona czuje się w tym jak ryba w wodzie, rodzina królewska dobrze wie, że Kate to teraz jeden z ich najcenniejszych skarbów. Jej wejście na dwór było jednym z najlepszych wydarzeń, jakie ostatnio im się przytrafiły. Nie dość, że jest jak powiew świeżego powietrza, to jeszcze nie zdarza jej się robić złych kroków.

Meghan Markle i księżna KateMarkle nie była na pogrzebie Filipa. Księżna Kate o tym zdecydowała

Wujek rozpływał się nad przymiotami Kate. Porównał do niej Meghan, która jego zdaniem nie umiała zrozumieć, na czym polega jej rola.

Książę William pożegnał księcia Filipa w osobistym wpisieKsiążę William pożegnał księcia Filipa w osobistym wpisie. "Będzie mi go brakowało"

Kiedy spojrzysz na Meghan, rozumiesz, że można wejść do rodziny królewskiej i mieć kompletnie złe pojęcie na temat tego, co to oznacza. 
Zobacz wideo

Goldsmith nie wierzy, by Kate mogła sprawić Markle przykrość - ta w wywiadzie mówiła, że księżna przed ślubem doprowadziła ją do płaczu. Potem w ramach przeprosin miała wysłać jej kwiaty.

Byłem wściekły, gdy oglądałem ten wywiad - przyznał. - Nie ma szansy, żeby Kate, którą znam, to zrobiła. Nie wierzę w ani jedno słowo. Cała ta rozmowa jest dla mnie nie do wiary. Pałac odmówił jej pomocy, gdy zmagała się z problemami psychicznymi? Nie kupuję tego. Przecież Harry patronuje organizacjom, które się tym zajmują. 
Więcej o: