"Gogglebox". Dominik Abus pokazał nowe zdjęcie z ukochaną. Fani zachwyceni: Ależ ta kobieta jest piękna

Dominik Abus z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał nowe zdjęcie z rodziną. Internauci są zachwyceni jego ukochaną. Nie ma co się dziwić, Iga jest piękną kobietą.

Dominik Abus jest jednym z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentuje oglądane programy telewizyjne. Dzięki występom w popularnym formacie, mężczyzna szybko zyskał spore grono fanów, z którymi dzięki mediom społecznościowym stara się być w stałym kontakcie. Niedawno opublikował na Instagramie nowe zdjęcie z ukochaną.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Joanna PrzetakiewiczPrzetakiewicz hasa po plaży. Wygląda zjawiskowo. Fanka pyta gwiazdę, "ile zjada kalorii"

„Gogglebox”. Partnerka Dominika Abusa zachwyca internautów

Dominik Abus jest związany z Igą Muszakowską, z którą wychowuje troje dzieci (dwoje z poprzedniego związku kobiety). Bohater programu „Gogglebox. Przed telewizorem” chętnie publikuje w sieci zdjęcia z partnerką, której urodą zachwycają się jego fani. Na Instagramie Dominika można znaleźć fotografie z wspólnych zakupów, wycieczek rowerowych, a także romantyczne kadry z wakacji. Teraz celebryta pokazał ich wspólną fotografię ze spaceru z synem.

Spacerkiem po Głownie – napisał Dominik Abus.
 

Pod postem tradycyjnie posypały się komplementy dla Igi. Na zdjęciu kobieta wygląda naturalnie, co doceniają internauci. Inne fotografie pary możecie zobaczyć również w galerii nad tekstem. 

Co jak co, ale Iga jest prześliczna!
Ależ ta kobieta jest piękna.
Piękna kobieta – piszą zachwyceni internauci.

Iga i Karol,  'Ślub od pierwszego wejrzenia'Mąż siedział obok, ale nie przeszkadzało jej to. Słowa mogły go zaboleć

Dominika zdaje sobie sprawę, że jego ukochana jest naprawdę śliczna i nie przestaje jej rozpieszczać. Pod koniec ubiegłego roku uczestnik „Gogglebox” podarował jej bardzo drogi prezent. Na Święta Bożego Narodzenia Iga otrzymała od niego święta Bożego Corvettę C7 ZR1 o mocy 760 koni mechanicznych. Auto zostało sprowadzone specjalnie dla niej ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej o: