Kurdej-Szatan składa życzenia mężowi zdjęciem z łóżka. "Szczęście, miłość, błogość". Jest i komentarz Kammela

Rafał Szatan ma urodziny! Basia oczywiście pospieszyła z życzeniami. Są urocze, a zdjęcie skomentował między innymi Tomasz Kammel.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem już od 10 lat. W świecie show-biznesu to niezły wyczyn! 35-latka i jej mąż wychowują razem dwójkę pociech. Z okazji urodzin męża aktorka wrzuciła zdjęcie, które zostało zrobione niedługo po urodzeniu synka Henryka. 

Kaja Paschalska, Andrzej Piaseczny, Majka JeżowskaTVP trąbi o zwolennikach zabijania, ale kolejne gwiazdy Kurskiego wyłamują się

Barbara Kurdej-Szatan składa życzenia mężowi. Kammel pokusił się o komentarz

Basia w sobotę rano postanowiła uczcić urodziny ukochanego męża. Z tej okazji poświęciła mu miejsce na swoim Instagramie. Złożyła piękne, bardzo prywatne życzenia, które okrasiła zdjęciem. Na fotce para ewidentnie leży, więc zostało zapewne wykonane w łóżku.

 
Kocham to zdjęcie. Było szczęście, miłość, błogość, cyce jak donice pełne mleka, wspólne niewyspanie i jednoczesna radocha i spełnienie... @rafal.szatan_this_is_me, abyś był zawsze najszczęśliwszy i spełniał swoje marzenia !!! Sto Lat! Kochamy Cię - napisała. - #family #happybirthday.
Zobacz wideo

Post od razu skomentował Tomasz Kammel. 

100 lat 100 lat, a zdjęcie piękne, tym bardziej że wiem, po czym się tak wygląda. Love Yeah Guys :)

Do życzeń dołączyło się wiele znanych znajomych pary, m.in. Hanna Żudziewicz, Ida Nowakowska czy Agnieszka Mrozińska. 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pozuje w kostiumie kąpielowym na wakacjach. Fani oczarowani

Bije od Was niesamowite szczęście i miłość. @rafal.szatan_this_is_me bądź zawsze taki radosny i szczęśliwy! Kochajcie się mocno. Spełnienia marzeń - skomentowała ta ostatnia.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan porównana do Jandy u Wojewódzkiego. "Zmieniła się władza"

To urodzinowy sezon u Szatanów. W marcu dziewiąte urodziny obchodziła córka pary, Hania. Gwiazda pochwaliła się później zdjęciami z małej imprezki, którą przygotowała

Plotek życzy 100 lat w zdrowiu i miłości!

Więcej o: