Julia Wieniawa wskoczyła w niebiański dres, ale wrażenie robią zielone buty. To hit sezonu! Woźniak-Starak ma czarne

Julia Wieniawa pochwaliła się internautom luźną stylizacją. Do biało-niebieskiego dresu dopasowała zielone Jordany. Wygląda świetnie!

Julia Wieniawa ograniczyła nieco medialną aktywność, kiedy w listopadzie otarła się o zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami" (show wygrała Edyta Zając). Śpiewająca aktorka skupiła się na odpoczynku i rozwoju zażyłej znajomości z Nikodemem Rozbickim. Stale jest jednak aktywna na Instagramie, gdzie promuje swoje autorskie stroje do ćwiczeń oraz kosmetyki. W piątek nie reklamowała z kolei nic, wrzucając na InstaStories zdjęcie z windy. Stylizacja trafiona w dziesiątkę!

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o swoim złym samopoczuciu, a przy okazji pokazała toaletkę

Julia Wieniawa wskoczyła w niebiański dres, ale wrażenie robią zielone buty. To hit sezonu! 

Julia Wieniawa pochwaliła się fanom nowym dresem z nadrukowanym motywem nieba. Dopasowała do niego czarną torbę od Prady i okulary (prawdopodobnie od Versace). Wisienką na torcie są jednak buty. Air Jordany z Nike robią w tym sezonie furorę na całym świecie. Blogerzy i blogerki fotografują się w tych sneakersach, które stanowią idealnie uzupełnienie każdej stylizacji. Wieniawa postawiła na zielony model, który świetnie kontrastował z niebieskimi plamami na dresie.

Julia WieniawaJulia Wieniawa screen IG

Te sportowe buty nie należą do najdroższych, ale nie są też najtańsze (kosz rzędu kilkuset złotych w zależności od modelu). Warto je jednak mieć w swojej szafie. Wie o tym także Agnieszka Woźniak-Starak, która nie tak dawno paradowała pod studiem "Dzień dobry TVN" w swoich czarnych Jordanach.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Fot. East News

W najbliższym czasie, na ulicach, będziecie mogli dostrzec jeszcze inne kolorystyczne opcje tych modeli. Jest na nie prawdziwy szał i wcale się nie dziwimy.

Anna Lewandowska, Julia WieniawaLewandowska wygląda identycznie jak Wieniawa. Na tym zdjęciu nie poznacie, która to jest

Więcej o: