"M jak miłość" - odcinek 1589. Łukasz po raz kolejny zostanie ojcem? Patrycja zrobi test ciążowy i będzie w szoku

Wygląda na to, że kolejny odcinek "M jak Miłość" będzie obfitował w niemałe zwroty akcji. Tym razem o tym, że każde działania niosą konsekwencje, przekona się Łukasz, syn Marty.

Historia Łukasza i Katii nie należy do szczęśliwych. Wojciechowski wyznał dziewczynie, że tak naprawdę nigdy jej nie kochał. Para ma razem dziecko. Łukasz niestety nie zdał egzaminu również na przykładnego ojca. Nie dość, że nie zajmuje się córką, to już zdążył wdać się w romans ze starszą kobietą, z którą będzie mieć kolejne dziecko!

'M jak miłość'. Ci aktorzy odeszli z serialuOni odeszli z "M jak miłość". Niektórych na pewno pamiętacie do dziś!

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

"M jak Miłość", odcinek 1589. Czy wiadomość o ciąży Patrycji dotrze do Łukasza?

Niestety, jeśli Łukasz myślał, że może sobie romansować bez konsekwencji, ta informacja może go nieźle zaskoczyć. Patrycja Agrasińska, przyjaźniąca się z matką Wojciechowskiego, źle się poczuje i szybko skojarzy ze sobą fakty. Starsza kochanka Łukasza w tajemnicy przed wszystkimi wykona test ciążowy. Przerażona Patrycja będzie musiała zmierzyć się z pozytywnym wynikiem. Czy teraz romans wyjdzie na jaw? Czy Agrasińska będzie próbować wmówić mężowi, że to jego dziecko?

'M jak miłość' - odcinek 1578. - streszczenie"M jak miłość" - odcinek 1578. - streszczenie

Łukasz wiecznie unika zobowiązań. Tym razem będzie inaczej?

Wojciechowski zerwał z Katią i nie utrzymuje z nią praktycznie żadnych kontaktów. Nie interesuje go również to, co się dzieje u małej Natalii, którą mama wychowuje razem z nowym partnerem Igorem. Kobieta wyjechała razem z dzieckiem do Gruzji. W międzyczasie Łukasz zdążył wdać się w romans z dużo starszą przyjaciółką mamy, Patrycją. Choć twierdzi, że ją kocha, sytuacja może się diametralnie zmienić, gdy dowie się, że kobieta jest z nim w ciąży. Nic dziwnego, że Agrasińska będzie przerażona całą sytuacją. Na jaki krok zdecyduje się Patrycja? Czy jeśli powie Łukaszowi prawdę, ten stanie na wysokości zadania czy ucieknie od odpowiedzialności?