Klaudia El Dursi pokazała się w innej odsłonie. Zaprezentowała nową fryzurę. Głosy fanów są podzielone

Klaudia El Dursi postawiła na zmiany w swoim wizerunku. Gwiazda programu "Hotel Paradise" zaprezentowała się na Instagramie w nowym wydaniu.

Klaudia El Dursi od początku swojej medialnej aktywności znana jest ze swoich ciemnych i długich włosów. Jedno z jej ostatnich zdjęć na Instagramie wskazuje jednak na to, że prowadząca program "Hotelu Paradise" poczuła zew wiosny i zapragnęła zmian. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze prezentuje się zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciała oddać krew jak ozdrowieniec. "Nie kwalifikuję się"

Księżna LudwikaLady Ludwika odziedziczy spadek po księciu Filipie. Kim jest 17-latka?

Klaudia El Dursi ma nową fryzurę

Klaudia El Dursi cały czas relacjonuje swój pobyt na Zanzibarze, gdzie obecnie nagrywany jest program "Hotel Paradise", którego jest prowadzącą. Nie brakuje fotek z plaży, zdjęć z uczestnikami, a także z rodziną celebrytki, którą ją odwiedziła. Tym razem Klaudia zaskoczyła. Na jednej z ostatnich instagramowych fotografii pokazała się w innej odsłonie i zaprezentowała nową fryzurę. Postawiła na warkoczyki zaplecione na całej głowie. W opisie do zdjęcia zapytała obserwatorów, co sądzą o jej metamorfozie.

Natchniona afrykańska kultura zaszalałam i oto są. Co uważacie, pasują mi?
 

W odpowiedzi na pytanie, El Dursi dostała mnóstwo opinii od obserwatorów. Zdania są podzielone - część komentujących chwali zmianę nazywając ją wprost "obłędną", a inni uważają, że w poprzednim wydaniu Klaudia prezentowała się lepiej.

Na pewno są efektowne, obyś ty czuła się w nich dobrze.
Postarzają cię.
Jestem na nie...
Tobie wszystko pasuje.
Obłęd.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz sprzedaje willę za 13 milionów! Pokazała jej wnętrze

Temat zmiany włosów El Dursi krążył w powietrzu już od kilku tygodni - jeszcze w lutym fryzjer Łukasz Urbański stworzył grafikę, w której pokazał gwiazdę "Hotelu Paradise" w innych kolorach na głowie. A wam, w którym wydaniu Klaudia podoba się najbardziej?

Więcej o: