Sandra Walter zniknęła z mediów dekadę temu. Czym zajmuje się córka założyciela stacji TVN? "Trzeba było wybrać"

Dwadzieścia lat temu prowadziła program "Ananasy z mojej klasy", który przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Sandra Walter zrezygnowała jednak z kariery w mediach i zniknęła ze stacji założonej przez własnego ojca. Czym teraz się zajmuje?

Sandra Walter kojarzona jest głównie z popularnym programem telewizyjnym "Ananasy z mojej klasy", którego prowadzenie przejął po niej Zygmunt Chajzer. Córka Bożeny i Mariusza Walterów dzięki koneksjom rodzinnym pojawiała się w mediach od dziecka. Brała udział między innymi w "5-10-15" i "Mini playback show", aż została pełnoetatową dziennikarką w założonej przez ojca stacji TVN. Z występami przed kamerą pożegnała się w 2001 roku, a show-biznes porzuciła ostatecznie dziesięć lat później. Czym się teraz zajmuje?

Sandra Walter poświęciła się rodzinie

Sandra Walter, a właściwie Sandra Nowak (nazwisko męża), zrezygnowała z prowadzenia "Ananasów..." w 2001 roku - w momencie szczytowej popularności programu. Otrzymała wówczas nominację do Wiktora. Swoją decyzję tłumaczyła chęcią podejmowania nowych wyzwań zawodowych. 

Stwierdziłam, że albo teraz, albo to się tak będzie ciągnąć w nieskończoność. Samo prowadzenie programu nie jest zawodem. Ja zawsze zajmowałam się też pisaniem scenariuszy, produkowaniem... Doszłam do punktu, w którym trzeba było wybrać: albo rybki, albo akwarium. Odeszłam, kiedy dostałam nominację do Wiktora. To był najlepszy moment - mówiła na łamach portalu Gazeta.pl. 
Zobacz wideo Paulina Krupińska dołączyła do grona gwiazd TVN-u rok temu. Jak sobie radzi?

Ze stacją TVN oficjalnie pożegnała się w 2010 roku, rezygnując dwa lata wcześniej z funkcji członka rady nadzorczej. Kilkanaście miesięcy później wydała książkę "Bliźnięta atakują", nad którą pracowała razem z koleżanką po fachu - Martą Kuligowską. Po premierze poradnika udzieliła kilku wywiadów i zniknęła z mediów. 

Sandra WalterSandra Walter East News

Sandra poświęciła się w pełni rodzinie. W 2004 roku wzięła ślub z Piotrem Nowakiem, a pięć lat później (dzięki zastosowaniu metody in vitro) doczekała się narodzin bliźniąt - Jagody i Mikołaja. Córka Walterów porzuciła branżę medialną na rzecz handlu nieruchomościami. Jak wynika z ogólnodostępnych danych Krajowego Rejestru Sądowego, jest wspólniczką w zarządzanej przez męża firmie budowlanej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.