Nowe zdjęcia bezdomnej byłej modelki. Loni Willison dostała jedzenie od przechodnia. Straciła zęby

Loni Willson była niegdyś światowej sławy gwiazdą fitnessu. Teraz jest bezdomna i mieszka na ulicy. Paparazzi uwiecznili ją na najnowszych zdjęciach. Nie ma zębów.

Loni Willson była kiedyś wysportowaną modelką, która demonstrowała w sieci i w telewizji, jak poprawnie ćwiczyć. Jej popularność wzrosła, kiedy wyszła za gwiazdora "Słonecznego Patrolu", Jeremy'ego Jacksona. Małżeństwo nie było udane, a kobieta była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Uzależniła się od narkotyków, a jej życie całkowicie się zmieniło. Zrezygnowała z pracy w mediach, aż finalnie została bezdomną żyjącą na ulicy. Jak dziś wygląda?

Zobacz wideo Ratują życie bezdomnym pod Dworcem Centralnym. "To akcja patriotyczna"

Nowe zdjęcia bezdomnej, byłej modelki. Loni Willison dostała jedzenie od przechodnia. Straciła zęby

Paparazzi dostrzegli ostatnio byłą gwiazdę na ulicach Hollywood. Loni Willson została przyłapana, kiedy siedziała na ziemi otoczona swoimi rzeczami, między innymi starymi ubraniami. Miała na sobie ciemne spodnie i t-shirt. Na szyi można dostrzec niebieski szalik, a na głowie różową czapkę z daszkiem. Po tych smutnych zdjęciach widać, że była modelka ucierpiała na zdrowiu od czasu, kiedy ostatni raz jej zdjęcia trafiły do sieci. Straciła bowiem część zębów.

Loni WillisonLoni Willison East News

Niedawno dziennikarzom "The Sun" udało się porozmawiać z byłą modelką. Ta przyznaje, że już nie da się jej pomóc. Straciła cały majątek.

Po prostu całkowicie utknęłam. Nawet jeśli ktoś zaoferowałby pomoc, nie ma już wiele do zrobienia. Nie mogę zostać w jednym miejscu. Nie mogę mieszkać w budynku. Nie mogę mieszkać w domu. Nie mogę nigdzie zostać, muszę się cały czas przemieszczać - mówiła.

Dodała również, że ma wszystko, czego potrzebuje. Twierdzi, że nie chce nikogo widzieć, a życie na ulicy jest dla niej zupełnie wystarczające.

Więcej o: