Nie Zanzibar, nie Malediwy. Agnieszka Chylińska zdradziła, dokąd ucieka na wakacje. "Wiem, że może rozczaruję"

Agnieszka Chylińska wyznała na Instagramie, że podczas wakacji próbuje całkowicie odciąć się od mediów. Zdradziła też swój ulubiony kierunek.

Celebryci ostatnio zasypują internet zdjęciami z wakacji. Podczas gdy znakomita większość gwiazd upodobała sobie egzotyczne wysypy, jak Malediwy czy Zanzibar, Agnieszka Chylińska wybiera zupełnie inny kierunek. Była wokalistka O.N.A najchętniej podróżuje do... Wielkiej Brytanii.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Małgorzata Kożuchowska na archiwalnym zdjęciu z filmu, który nigdy nie powstałMałgorzata Kożuchowska na zdjęciu z filmu, który nigdy nie powstał

Agnieszka Chylińska zdradziła, dokąd ucieka na wakacje

Agnieszka Chylińska jest aktywna w mediach społecznościowych, ale na jej profilach internauci nie znajdą zdjęć z urlopu. Wokalistka wyznała na Instagramie, że lubi podróżować incognito i nie zaprasza mediów na swoje wakacje.

Podróżowałam sobie zawsze po cichu. Nie zapraszałam do tych podróży żadnych mediów. Nigdy nie kusiły mnie darmowe wakacje fundowane przez prasę kolorową, gdzie stawką było zawsze ujawnianie prywatności. Uciekałam sobie na chwilę, by być jedną z wielu turystek bez mejkapu, szara, zwyczajna, ciekawa świata jak inni - wyznała Agnieszka Chylińska.
 

Była liderka O.N.A zdradziła także swój ulubiony kierunek. Jak się okazuje, Chylińska jest zakochana w Wielkiej Brytanii.

Wiem, że może rozczaruję, ale jestem zakochana w Wielkiej Brytanii. Zaczęło się od marzeń siedmioletniej dziewczynki, by odwiedzić kiedyś kraj tych wszystkich mistrzów angielskiej piłki nożnej, a potem serial "Robin Hood", gdzie jak trzy czwarte dziewczynek w Polsce kochałam się w głównym bohaterze i marzyłam, by zająć miejsce Marion u jego boku. Spełniłam to marzenie już jako dorosła dziewczyna - zdradziła piosenkarka.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, Andrzej KosmalaKosmala o początkach związku Krawczyka. "Brakowało im garnków, firanek, krzeseł."

Agnieszka dołączyła do postu zdjęcie z czasów młodości, gdy nie wiedziała jeszcze, jak potoczy się jej kariera. Na kolejne wakacje wybrała się dopiero 15 lat po zrobieniu pamiątkowej fotografii.

Więcej o: